High League

Denis Załęcki mówi o powrocie do klatki. Zdradził, kiedy kolejna walka!

Za nami gala High League 3 Extra, czyli wyczekiwany pojedynek, który nie mógł odbyć się w Ergo Arenie. Denis Załęcki w końcu zmierzył się z Mateuszem Kubiszynem.

Kibice liczyli na mocne wymiany w stójce, jednak pojedynek tak naprawdę rozstrzygnął się w parterze. W drugiej i trzeciej odsłonie walki to właśnie w tej płaszczyźnie przeważał „Don Diego”, przez co w oczach sędziów wygrał pojedynek na punkty.

Werdykt był jednogłośny, a każdy z arbitrów tak samo punktował starcie. Pierwsza odsłona trafiła na konto „Bad Boy’a”, natomiast dwie kolejne zwyciężył Kubiszyn i starcie zakończyło się wynikiem 29-28 na korzyść „Don Diego”.

Denis Załęcki o powrocie do klatki

Dla Denisa wczorajsze starcie było drugim występem w federacji High League. Po przegranej w rozmowie z dziennikarzami został zapytany o powrót do klatki. Zdradził, na jakiej gali stoczy kolejny pojedynek oraz przyznał, że nadal ma obowiązujący kontrakt z organizacją freakową. Dodatkowo podał również planowany termin następnej edycji The War.

– Jeszcze mam jedną walkę w High League, także we wrześniu walczę. Jest dużo rywali, ale muszę poświęcić te trzy miesiące, do kolejnej gali. Muszę zrobić okres przygotowawczy sparingowy. Wiesz, ile zrobiłem sparingów przez cztery miesiące? Może jeden kickbokserski. Nie wiem, tak jakby mi wypadło z głowy, nikt mnie nie poprowadził, żeby zrobić sparingi przed tym.

Sprawdź wywiady po High League 3:

Sprawdź!  Artur Szpilka komentuje słowa trenera Oknińskiego: "Może się to obrócić przeciwko niemu. A Denis musi wiedzieć, że..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.