High League

Denis o starciu z Szeligą: „To jest walka do pierwszego uderzenia. On jest za słaby. Mogę wyjść nawet bez formy”

Denis Załęcki po wczorajszej ceremonii udzielił wywiadu, w którym poruszony został temat Piotra Szeligi. Przyznał, że jest otwarty na walkę w każdej chwili.

Już dzisiaj do klatki powróci zawodnik z Torunia, który na gali High League 6 zmierzy się z Pawłem Tyburskim. W akcji zobaczymy również jego ojca Dawida. Stanie on przed dużym wyzwaniem, gdyż zawalczy z doświadczonym stójkowiczem Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

Denis o walce z Szeligą

W rozmowie z fansportu.pl poruszony został temat pojedynku z Piotrem Szeligą. Jak wiemy, pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i doszło nawet do awantury. „Szeli” przyznał nawet, że miał walczyć z Denisem, jednak FAME zablokowało takie zestawienie:

– Ja na walkę z Denisem to już się zdecydowałem dawno temu. Już nawet byłem na nią gotowy, bo miałem walczyć na High League we wrześniu, ale po prostu federacja FAME stwierdziła, że jednak mnie na tę walkę nie puści. Ja nie wiem, co wy macie z tym, że ja się go ku*wa boję.

Załęcki natomiast oświadczył, że jest gotowy na walkę w każdej chwili, a do takiego rywala jak Szeliga może wyjść nawet bez formy:

Sprawdź!  Materla, Parke, Sowiński, Załęcki w sobotę zawalczą na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii!

– Gdzie on jest? No gdzie on jest? Ja jestem otwarty, mogę wyjść bez formy do niego. To jest walka do pierwszego zderzenia, do pierwszego uderzenia. On jest za słaby. Gość nie ma w ogóle polotu. Obojętnie kiedy, niech się High League dogada z FAME. Może High League się dogada, że mnie puszczą do FAME. Mi to nie robi, gdzie będziemy walczyć, ale wypada, żebym tu walczył.

Kursy bukmacherskie na High League 6

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Sprawdź!  Alan o zakładzie z Dawidem Załęckim: "Taką aferę zrobił, że to było nie na miejscu. Na raty zrobił badania, ja na raty przelałem"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.