Clout MMA

Awantura za kulisami Clout MMA! Bójka z udziałem Szachty! [WIDEO]

Do sieci trafiło nagranie zza kulis wczorajszej gali. W trakcie wydarzenia doszło do awantury z udziałem Bartosza Szachty.

Zawodnik z Torunia wspierał wczoraj swojego przyjaciela Denisa Załęckiego, który zawalczył w co-main evencie. „Bad Boy” zmierzył się z Michałem Pasternakiem i przegrał po kontrowersyjnej decyzji technicznej. Zdaniem wielu kibiców to jednak jego ręka powinna powędrować w górę.

Bójka podczas gali Clout MMA 5

W trakcie trwania wydarzenia do sieci trafiło nagranie z Szachtą, czyli przyszłym zawodnikiem Clout MMA, który swój debiut potwierdził w jednym z wywiadów dla FANSPORTU TV. Za kulisami gali wdał się w bójkę z niejakim Mateuszem Szmydem, byłym pięściarzem.

Ruszyli na siebie z pięściami jakby nigdy nic, ale większość ciosów przecinała powietrze. Szachta trafił jednak bardzo mocnym uderzeniem, po którym zachwiało Szymdem i z trudem utrzymał nie na nogach. Chwilę po tym panowie dali sobie spokój i skończyli bójkę pomiędzy przechodzącymi kibicami Clout MMA.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.