Clout MMA

LIVE przed Clout MMA 3! Zadaj pytanie Denisowi i Wielkiemu Bu! [WIDEO]

Na kilka godzin przed Clout MMA 3 odbędzie się specjalny program na żywo na kanale Fansportu TV. Do prowadzących dołączą liczni goście, którzy czekają na Wasze pytania.

Dzisiejsza gala Clout MMA 3: Santa Clout na pewno dostarczy masę emocji. Wszystko ze względu na znakomitą rozpiskę, w której nie brakuje zarówno sportowych, jak i czysto freakowych zestawień. Do akcji wracają Denis Załęcki, Natan Marcoń, „Wielki Bu”, czy byli reprezentanci Polski: Hajto, Wawrzyniak, oraz Zbigniew Bartman.

Transmisja Clout MMA 3 PPV rozpocznie się już dziś, czyli w piątek 29 grudnia o 20:00. Cena zaczyna się od 34,99 zł za wariant BASIC (stream live 720p i 48h VOD). Pakiet PREMIUM z wyższą jakością transmisji i wydłużonym zapisem video to 39,99 zł.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 3 w PPV!

Kartę walk Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Sprawdź!  Sosnowski miał walczyć z Załęckim na Clout MMA 5?! Dragon skomentował niedoszłą walkę! (VIDEO)

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń2.92 – 1.30Fortuna
Marcin „Cesarz” Najman – Adrian Cios1.75 – 1.85Fortuna

Program LIVE przed Clout MMA 3

Dziś o godzinie 12:00 na kanale Fansportu TV rozpocznie się program LIVE. Do prowadzących dołączą liczni bohaterowie Clout MMA 3, którym możecie zadawać pytania w czacie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.