Clout MMA

Denis L. potrącił kobietę! Freak fighter prowadził pod wpływem!

Poważnych kłopotów nabawił się Denis L.! Znany z freakowych gal zawodnik prowadził samochód pod wpływem alkoholu i potrącił kobietę.

Do zdarzenia doszło w Warszawie w środowy wieczór. Przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę potrącił samochód. Prowadzącym okazał się być znany z freakowych gal Denis L. Sytuację potwierdziła stołeczna policja:

W środę o godzinie 23.30 policjanci zostali powiadomieni, że w centrum Warszawy, przy Placu Mirowskim doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych. Na miejsce udał się patrol policji. W trakcie prowadzonych czynności policjanci przebadali alkomatem sprawcę zdarzenia. I wyszło na jaw, że w jego organizmie jest 0,5 promila.

Denis L. długo nie usiądzie za kółkiem, gdyż stracił prawo jazdy. Niewykluczone, że czeka go jeszcze większa kara. Potrącona kobieta, Laura, udzieliła wypowiedzi dla Faktu:

Miałam zielone światło. Ten samochód pojawił się nagle, jak weszłam na pasy. Uderzył we mnie tak, że poczułam to na całym ciele. Wpadłam na maskę, a potem wylądowałam na ulicy. Byłam w szoku. Pamiętam, że próbowałam go zatrzymać, bo zaraz po tym, jak mnie potracił, jego samochód jeszcze jechał.

Potem wyszedł do mnie, jak siedziałam na chodniku i zaczął mnie prosić, żebym nie wzywała policji, bo jest „dziabnięty” i będzie miał problemy. Próbował mnie przekupić pieniędzmi. Mówił, że zapłaci mi więcej niż dostanę z ubezpieczenia. Nie chciałam z nim rozmawiać. Wszystko mnie bolało – powiedziała poszkodowana.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.