FAME MMA

Deklasacja! Marcin Wrzosek całkowicie zdominował „Sariusa” na FAME 15!

Za nami kolejna konfrontacja profesjonalnego zawodnika z freak fighterem. „Polish Zombie” był jednym z największych faworytów na całej karcie walk.

Marcin Wrzosek to były mistrz największej polskiej organizacji MMA, który odnalazł się w świecie freaków i świetnie radzi sobie poza KSW. Stoczył już pojedynki nie tylko dla FAME, ale również WOTORE, a ostatnio oglądaliśmy go w Prime Show MMA, gdzie przed czasem rozprawił się z ponad 60 kg cięższym Piotrem Kałuskim.

Teraz powrócił do FAME, czyli federacji, w której rozpoczął freakową przygodę. Ponownie zobaczyliśmy go w starciu bokserskim, jednak jak sam przyznał, chce bić się w bardziej widowiskowych formułach jak MMA czy Vale Tudo, gdzie obowiązują brutalne zasady.

Rywalem Wrzoska był raper Mariusz „Sarius” Golling. O jego debiucie mówiło się od dłuższego czasu. Najpierw miał zmierzyć się z „Don Kasjo”, jednak ten w trakcie negocjacji niespodziewanie odszedł z FAME. Niewielu dawało szanse „Sariusowi” w dzisiejszym starciu, ale niektórzy liczyli na niespodziankę, gdyż raper miał znacznie lepsze warunki fizyczne, niż jego przeciwnik.

-> OGLĄDAJ FAME 15 NA ŻYWO

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Sprawdź!  Łaszczyk zaskoczy poddaniem? Jest gotowy na parter! "Będzie możliwość, to go uduszę. Na pewno chociaż spróbuję"

Runda 1:

Walkę rozpoczął Marcin i to on wywierał presję i zepchnął rywala do defensywy. Wrzosek jest zdecydowanie szybszy i cały czas pracuje świetnymi seriami i bardzo dobrze czuje akcje Sariusa. Wrzosek często rozpoczyna akcje od zamachowych sierpów.  Na ostatnie 30 sekund tej rundy Marcin cały czas celnie trafia rywala wywierając presję. 

Runda 2:

Marcin rozpoczął od świetnych lewych prostych. Cały czas wywiera on presję na rywalu deklasując go. Po jednym z ciosów prostych Sarius został liczony, ale mógł kontynuować walkę. Po wznowieniu Marcin znowu ruszył do przodu i po chwili rywal znowu został liczony. Po kolejnym wznowieniu Wrzosek konsekwentnie pracował ciosami na korpus. Po kolejnych takich uderzeniach Sarius padł na deski, ale szybko wstał. Marcin był bezlitosny i mocno katował swojego rywala.

Runda 3:

Tym razem do przodu ruszył Mariusz ale Marcin cały czas kontrolował do starcie. Wrzosek znowu zaczął polować ciosami na korpus. Polish Zombie świetnie mieszał uderzenia na głowę i tułów swojego przeciwnika. Dodatkowo świetnie on pracował ciosami prostymi. W końcówce Marcin ostro szedł do przodu i nie zwalniał na sekundę aż do końca tej walki. 

Sprawdź!  Pewny siebie "Nitro" przegrywa na FAME 13! "Unboxall" zwycięża po jednogłośnej decyzji sędziów!

Marcin Wrzosek pokonał przez decyzję sędziowską Mariusza „Sariusa” Gollinga

Karta walk FAME 15:

Walka wieczoru:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz – o pasy mistrzowskie kategorii koguciej kobiet FAME, wagi OPEN oraz o pas Królowej Freak Fights

Co-main event:

  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko – walka na zasadach K-1

Pozostałe walki:

  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – walka w boksie
  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel – walka w klatce rzymskiej w MMA, bez limitu czasowego
  • Jacek „Muran” Murański vs. Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – walka w klatce rzymskiej w MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek „Muran” Murański – walka w klatce rzymskiej w MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański – walka na zasadach MMA
  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek – walka na zasadach K-1
  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski – walka na zasadach K-1
  • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak – walka 2 vs. 2 w MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.