UFC

Dana White zdradza kulisy kontuzji Prochazki! Zaważyła zła decyzja? „Wypadł mu bark i…”

Prezydent UFC, Dana White, ponownie zabrał głos w sprawie kontuzji, jakiej doznał Jiri Prochazka. Czech w wyniku urazu zawakował tytuł kategorii półciężkiej, o który na UFC 282 będą walczyli Jan Błachowicz i Magomed Ankalaev.

-> Obstaw UFC 282 i oglądaj walkę Jana Błachowicza na żywo!

W ostatnim czasie narosło kilka historii co do kontuzji, jakiej doznał Jiri Prochazka. Prezydent federacji w jednej z pierwszych wypowiedzi nazwał to „najbardziej masakrycznym urazem barku, jaki widział„, powołując się na słowa lekarzy. Czech tymczasem w jednym z wywiadów po powrocie do rodzinnego kraju zdradził, że nie jest wcale tak źle. Dana mówił o 9-12 miesiącach przerwy, tymczasem „Denisa” stwierdził, że wróci za około 5 miesięcy. Dodał również, że to władze federacji wymusiły na nim niejako zawakowanie pasa.

W podcaście Paddy’ego Pimbletta temat został poruszony po raz kolejny. White odniósł się między innymi do ostatnich wypowiedzi Prochazki i potwierdził powagę urazu.

Tej nocy, gdy mieliśmy spotkanie, na którym rozmawialiśmy o jego powrocie, powiedział „myślę, że wrócę w przeciągu 5. miesięcy” i inne tego typu g*wno. Był z nami lekarz, który odpowiedział mu, że powinien być większym realistą.

Powiedziałem, mu że nie chcę, aby kładł na siebie taką presję, że musi wrócić w 5 czy 6 miesięcy i znów rozwalić sobie bark. Na spokojnie, zrób to dobrze. zrób operacje, a jeszcze tej nocy postanowił że nie będzie wstrzymywać dywizji i wakuje pas. Klasa.

Jak podał Dana White, Jiri urazu doznał podczas jednego z treningów. To jednak decyzja, którą podjął prawdopodobnie ktoś z obozu Prochazki, wymusiła dłuższą pauzę.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot o powrocie do oktagonu: "Myślę, że najlepszym terminem będzie..."

Tej nocy, kiedy to wszystko się stało, nasz lekarz zbadał go i dosłownie powiedział, że przez tyle lat od kiedy jest UFC, nie widział gorszej kontuzji barku. Całkiem paskudna. A on, będąc tym pi***olonym wariatem, jakim jest, wciąż chciał walczyć. Nie chłopcze, nie możesz.

Stało się tak: wypadł mu bark ze stawu i goście którzy byli z nim na sali treningowej, postanowili mu go nastawić w efekcie czego rozp***dolili mu go całkowicie. Mówię to tobie, fighterom, każdemu – jeśli coś ci się dzieje, wskakuje do j**anego samochodu i jedź do szpitala. Za wszystko zapłacimy. Ludzie myślą, że chłopacy na sali nastawią ci bark, czy zrobią inne g*wno – nie ryzykuj, jedź do szpitala.

Kursy bukmacherskie na UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

Walkę Jana Błachowicza, jak i całą galę UFC 282 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Jan Błachowicz o aresztowaniu Jona Jonesa: "To nudne. Wstaniesz za miesiąc, to znów usłyszysz tą samą historię."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.