UFC

Poirier zabrał głos! Przeprasza i wyjaśnia co z jego walką na UFC 299!

Jak w kalejdoskopie zmieniła się sytuacja Dustina Poiriera. Amerykanin niedługo po odwołaniu walki na UFC 299 wystosował sprostowanie w social mediach.

Popularny „The Diamond” ostatni raz w oktagonie widziany był w ubiegłym roku, gdy został brutalnie znokautowany przez Justina Gaethje. Po miesiącach oczekiwania ogłoszono, iż kolejny pojedynek Dustin Poirier stoczy na UFC 299 w Miami, 9 marca. Jego rywalem został Benoit Saint-Denis.

Zestawienie 11. w rankingu wagi lekkiej Francuza z 3. w drabince Amerykaninem dla wielu było sporym zaskoczeniem. „The Diamond” tymczasem wczoraj wieczorem przekazał, że… walka na UFC 299 została odwołana.

Do byłego tymczasowego mistrza kategorii lekkiej napisał Brett Okamoto z ESPN. Dziennikarz przekazał na X’ie (dawniej Twitter) treść prywatnej wiadomości z wytłumaczeniem od zawodnika z Luizjany:

– Dustin Poirier napisał mi SMS-a w sprawie wpisu o odwołanej walce: „żaden kontrakt nie został podpisany zanim ogłosili walkę i nie mogliśmy dojść do porozumienia”.

W Internecie szybko pojawiły się spekulacje na temat potencjalnej tetralogii „The Diamonda” z Conorem McGregorem. Nic takiego nie będzie jednak miało miejsca.

Sprawdź!  Marcin Prachnio wystąpi podczas czerwcowej gali UFC

Kilka godzin po tym, jak Dustin Poirier opublikował wpis o odwołanej walce przekazał, że… wystąpi na UFC 299. Wszystko było bowiem jednym, wielkim nieporozumieniem:

– Wybaczcie, drodzy, wyszedłem przed szereg. Przez ostatnie dni nie mogłem skontaktować się z moim menedżerem. Właśnie rozmawiałem z nim i Hunterem [szef biura UFC]. Wyszło nieporozumienie z mojej strony. Walka jest aktualna! Do zobaczenia 9 marca w Miami!!!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.