KSW

Damian Janikowski typuje walkę wieczoru XTB KSW Colosseum 2! „To nie będzie decyzja, to będzie…” [VIDEO]

Kartę walk XTB KSW Colosseum 2 zamknie trylogia Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem. Zdaniem Damiana Janikowskiego ten pojedynek nie potrwa zbyt długo.

XTB KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj XTB KSW Colosseum 2 na żywo – kliknij

Damian Janikowski typuje walkę Khalidov vs Askham

Medalista igrzysk olimpijskich z Londynu gościł ostatnio w studio Fansportu TV, gdzie długo rozmawiał z Arturem Przybyszem. Poruszonych zostało wiele ciekawych wątków i nie zabrakło oczywiście zbliżającej się gali XTB KSW Colosseum 2.

Janikowski zapytany o main event przyznał przede wszystkim, że Khalidov ma w sobie coś specjalnego. Damian wierzy, że i pojedynek na Stadionie Narodowym będzie miał podobny schemat.

Sprawdź!  Pierwsze słowa Pudzianowskiego po porażce! "Należało się i wygrał. To był dla mnie zaszczyt"

Mamed ma w sobie coś, czego nie ma żaden inny zawodnik. Przede wszystkim on jest wielopłaszczyznowy i potrafi z każdej pozycji bić się dobrze, coś wymyślić, a nawet tę walkę skończyć. Jeżeli na ostatniej walce weszło mu to kopnięcie, gdzie go gonił po przekroku, to już ma spokojnie przynajmniej ze dwie akcje przygotowane na coś podobnego.

Schemat będzie podobny. Askham będzie napierał (…), jak się biją, to wciąga mocno. Mamed jak idzie do przodu… W pierwszej walce poszedł o dwa kroki za mało. W drugiej – o dwa kroki odpowiednio dużo. Go dogonił, sięgnął, kopnął.

Jak Damian Janikowski typuje walkę Khalidov vs Askham? Jego zdaniem starcie to zakończy się w przeciągu pierwszych 10. minut. Wielką niewiadomą jest forma Anglika, który nie walczył od… porażki z Mamedem w październiku 2020 roku.

Decyzji tutaj chyba nie będzie. Askaham z racji wieku może też się dobrze przygotował. Nie wiemy, bo się nie bił przez kontuzję… Ale myślę, że to nie będzie decyzja, to będzie pierwsza, albo druga runda. Mamed zrobi wszystko, żeby go po prostu czymś zaskoczyć i go rozbić.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Sprawdź!  Szef GROMDY typuje walkę Szpilka vs. Wrzosek! "To na pewno nie będzie..." [WIDEO]

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.