FEN

Czym FEN przekonało Oleksiejczuka? Prezes ujawnił kulisy rozmów! (VIDEO)

W najnowszym odcinku MMA Monday na kanale FANSPORTU TV jednym z gości był Jakub Borowicz. Prezes FEN skomentował m. in. ostatnią galę i zdradził kulisy rozmów z Cezarym Oleksiejczukiem.

W ostatnich miesiącach głośno rozprawiano o tym, dokąd trafi brat zawodnika UFC. Ta organizacja zresztą też pojawiała się jako potencjalna destynacja, choć raczej przez program Dana White’s Contender Series. Spodziewano się, że czołowy polski półśredni może też trafić do KSW, gdzie mógłby stoczyć ciekawie zapowiadający się bój z Adrianem Bartosińskim.

Prezes FEN zdradził kulisy rozmów z Oleksiejczukiem

Ostatecznie Cezary Oleksiejczuk pozostał w Fight Exclusive Night. Kulisy rozmów z byłym mistrzem kategorii do 77 kg w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale FANSPORTU TV zdradził prezes organizacji FEN, Jakub Borowicz.

Pełną wypowiedź, jak i pierwsze słowa Jacka „Siexy” Gacia po ogłoszeniu rywala na KSW 95 znajdziecie w poniższym programie MMA Monday.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.