KSW

Siexa po raz pierwszy o walce na KSW 95! Stójkowa wojna w Olsztynie? (VIDEO)

W najnowszym odcinku programu MMA Monday ze studiem FANSPORTU TV połączył się Jacek „Siexa” Gać. Bohater jednej z walk zbliżającej się gali opowiedział co wie o swoim rywalu i jaką technikę gwiazdy UFC wplótł w swoje treningi.

Popularny kibic warszawskiej Legii do okrągłej klatki powróci na KSW 95, gdzie czeka go walka z debiutantem. Morgan Gbolou ma na koncie 6 zawodowych walk, z których wygrał w czterech, a trzy razy przed czasem. Jacek „Siexa” Gać stoczy kolejny pojedynek dla KSW po przegranej z Michałem Gniadym.

Siexa o rywalu na KSW 95

Polsko-francuskie starcie może skraść show podczas gali w Olsztynie. „Siexa” to świetny kickbokser, który miał sporo czasu na dopracowanie umiejętności parterowych. Te jednak mogą nie być potrzebne – Gbolou to również typowo stójkowy fighter.

Jacek Gać połączył się z Michałem Tuszyńskim z kanału FANSPORTU TV, gdzie w programie MMA Monday opowiedział, co wie, o swoim rywalu. Wyjaśnił też, dlaczego ceni Borysa Mańkowskiego oraz jaką technikę mistrza UFC wplótł ostatnio do swoich treningów.

Sprawdź!  Jurkowski komentuje porażkę Różala na KSW 71: "Niby człowiek wiedział, a się łudził"

To oraz wypowiedź prezesa FEN, Jakuba Borowicza, na różne tematy związane z organizacją znajdziecie w poniższym programie MMA Monday.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.