UFC

Michał Oleksiejczuk powraca do oktagonu! Znamy datę walki i kolejnego rywala!

Michał Oleksiejczuk poznał kolejnego rywala. Wiemy, kiedy Polak powróci do klatki UFC i stoczy drugi pojedynek w kategorii średniej.

Przez niemal całą karierę „Husarz” walczył w dywizji półciężkiej i w największej organizacji MMA na świecie w tym limicie odniósł cztery zwycięstwa oraz poniósł trzy porażki. Zdecydował się jednak zejść do niższej kategorii i w sierpniu zmierzył się z Smaem Alveyem.

Polak nie dał żadnych szans Amerykaninowi. Od początku zasypywał go potężnymi ciosami. Już w niecałe 2 minuty znokautował swojego przeciwnika i jak się później okazało, wystarczyło pierwsze uderzenie, żeby połamać mu szczękę.

Michał Oleksiejczuk powraca do oktagonu

Do oktagonu Polak powróci już 17 grudnia. Tym razem zastąpi kontuzjowanego Bruno Silvę i zmierzy się z Albertem Duraevem. Rosjanin w UFC stoczył dopiero dwa pojedynki. Kontrakt wywalczył po wygranej w Dana White’s Contender Series, a następnie pokonał Romana Kopyłowa.

W ostatnim starciu zmierzył się z Joaquinem Buckleyem, a starcie zostało przerwane przez lekarza w trzeciej odsłonie. Nie pozwolił on Rosjaninowi kontynuować pojedynku ze względu na opuchnięte oko.

W klatce UFC zobaczymy starcie stójkowicza z parterowcem. Oleksiejczuk lubi mocne wymiany i 12 z 17 pojedynków wygrał przez nokaut. Duraev natomiast będzie chciał przenieść walkę do parteru. W 15 starciach aż 9 razy poddawał swoich przeciwników.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Derrick Lewis będzie szukał KO na UFC 271! "To najlepsze uczucie na świecie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.