GROMDA

Szef GROMDY zapowiada debiut Popka! Wiemy, podczas której gali raper zawalczy na gołe pięści!

Szef GROMDY gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie mógł wypowiedzieć się na temat nadchodzącej gali oraz dużych nazwisk, które mają wejść do ringu.

Od dłuższego czasu mówi się m.in. o debiucie „Popka”, który ma już za sobą walki w KSW czy starcia freakowe dla FAME MMA i Prime Show MMA. Kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów stwierdził, że chciałby zmierzyć się z Piotrem Szeligą na gołe pięści.

Teraz Mariusz Grabowski zdradził, że ma inne plany. Przyznał, że raper musi najpierw zmierzyć się z innym przeciwnikiem, a następnie, jeśli uda mu się go pokonać, będzie mógł wyjść do pojedynku z „Szelim”. Nie jest bowiem tajemnicą, że „Popek” przede wszystkim powinien wrócić do odpowiedniej formy.

Szef GROMDY zdradził nie tylko plan na walkę rapera, ale wskazał również konkretną galę, podczas której ten stoczy swój pierwszy pojedynek na gołe pięści:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.