UFC

Conor McGregor wściekły! Atakuje Poiriera i odwołuje walkę. „Je**ny bezmózgi wieśniaku!”

Conor McGregor za pośrednictwem swoim social mediów przekazał, że nie zamierza walczyć z Dustinem Poirierem, który ujawnił, że Irlandczyk nie dotrzymał obietnicy.

Przy okazji drugiego starcia pomiędzy zawodnikami McGregor oświadczył, że wpłaci na konto fundacji Poiriera “The Good Fight Foundation” 500 tysięcy dolarów. Całe zamieszanie z odwoływaniem pojedynku rozpoczęło się do Twittera Amerykanina, który wyznał, że do dzisiaj pieniądze nie trafiły na konto.

To zabawna zapowiedź! Zapowiadałeś także donację dla mojej fundacji i zarówno ty, jak i twój team przestaliście odpowiadać po styczniowej walce. Do zobaczenia niedługo. 10 lipca zapłacisz w całości – napisał.

W odpowiedzi pojawił się komentarz McGregora – Donacja, nie dług. Czekaliśmy na plany na wydanie pieniędzy, który nigdy nie przyszedł. Tak robię ze wszystkimi moimi donacjami. Muszę wiedzieć dokładnie, gdzie ona idzie. W przeciwnym razie nie zostanie wysłana. Tak jak w przypadku wielu fundacji, niestety. Wybrałeś McGregora zamiast pasa, co pokazuje, że miałem rację.

Na Twitterze Irlandczyka pojawił się kolejny wpis. Tym razem zapowiedział, że nie zamierza walczyć z Poirierem, a 10 lipca wejdzie do oktagonu, żeby zmierzyć się z innym rywalem.

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura z udziałem McGregora! Zawodnik rzucił się z pięściami na rapera i oblał go drinkiem! "Nic się nie wydarzył, to plotki"

Jeb**y bezmózgi wieśniaku. 500 tys. bez żadnego przygotowanego planu. Trzymaj się. Głupek. Musisz być nowy w temacie pieniędzy. Przy okazji, walka odwołana. 10 lipca będę walczył z kimś innym. Powodzenia na starym kontrakcie, dzieciaku – dodał Conor.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *