UFC

Conor McGregor grozi Hasbulli! Mistrz UFC staje w obronie „Mini Khabiba”!

Conor McGregor zaatakował słownie gwiazdę Internetu, Hasbullę Magomedova. Irlandczyk miał ku temu cel, ale nie spodziewał się raczej, że w obronie „Mini Khabiba” stanie obecny mistrz UFC!

Hasbulla Magomedov na przestrzeni ostatnich lat stał się prawdziwą internetową sensacją. 19-latek, który cierpi na niedobór hormonu wzrostu, jest blisko związany z największym rywalem Conora McGregora, Khabibem Nurmagomedovem. Często pojawia się też przy okazji gal UFC.

Jakiś czas temu do sieci trafił filmik, na którym Hasbulla pokazuje swoją kurę. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie to, jak ów zwierzak się nazywa. „Mini Khabib”, jak nazywany jest Magomedov, nadał mu imię po… irlandzkiej gwieździe MMA.

To moja kura, nazywa się Conor McGregor. Moja piękność.

Wideo dotarło ostatecznie do „The Notoriousa”, któremu oczywiście nie spodobał się fakt nazwania kury jego imieniem. Irlandczyk zaatakował Hasbullę na Twitterze, grożąc Dagestańczykowi. Wpisy, jak wielokrotnie w przeszłości, usunął.

Sprawdź!  (VIDEO) UFC przypomina NOKAUT w wykonaniu Mateusza Gamrota!

Wykopałbym tego małego kalekę nad poprzeczką.

Mały, kazirodczy śmierdziel.

Ile trzeba, by wyrzucić go w powietrze?

Moją misją będzie zaliczyć nim rzut za 3 punkty.

Młody TikToker nie odpowiedział Irlandczykowi. W obronie Hasbulli stanął tymczasem mistrz wagi piórkowej UFC, Alexander Volkanovski.

Najpierw musisz pokonać mnie, zostaw mojego ziomka w spokoju, Conor – napisał na Twitterze „The Great”.

Co ciekawe, usunięte wpisy Irlandczyka pojawiły się tego samego dnia, co wideo Australijczyka z udziałem Hasbulli. „Mini Khabib” prankuje na nim Volkanovskiego rozmazując mu na twarzy burgera.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.