BoksUFC

Tyson Fury chce wrócić na walkę z Francisem Ngannou! Mistrz UFC odpowiada na zaczepki Brytyjczyka

Tyson Fury nawołuje do kolejnego pojedynku. Pięściarz, który niedawno zakończył zawodową karierę, chce stoczyć kolejną walkę, tym razem w innej formule.

„Gypsy King” po ostatniej wygranej z Dillianem Whytem ogłosił, że przechodzi na sportową emeryturę i nie interesują go żadne pojedynki zawodowe. Pięściarz zapowiedział, że zobaczymy go w walkach pokazowych i wstępnie umówił się na starcie z mistrzem UFC dywizji ciężkiej.

Fury kilka tygodni temu ogłosił, że jest szansa na powrót do ringu, ale musi dostać za walkę 500 milionów dolarów lub funtów. Natomiast w ostatnich dniach przekazał, że ostateczną decyzję co do zakończenia kariery podejmie, gdy federacja wyznaczy obowiązkowego pretendenta.

Wygląda na to, że prędzej czy później Fury wróci do boksu zawodowego, ale być może najpierw zobaczymy wspomniane starcie pokazowe.

Tyson Fury chce walczyć z mistrzem UFC

Brytyjczyk za pośrednictwem social mediów ponownie zwrócił się do Francisa Ngannou. Po ostatniej wygranej zapowiadał, że to właśnie z nim zmierzy się w kolejnym pojedynku. Co ciekawe, starcie ma odbyć się w specjalnej formule, którą Fury nazwał hybrydą. Być może zawalczą na zasadach bokserskich w małych rękawicach.

Sprawdź!  Błachowicz o treningach rywala pod okiem Teixeiry: "Będę mógł się zrewanżować"

– Myślałem, że chciałeś tego dymu Francis Ngannou. Zróbmy właściwą walkę! Stadion Wembley 2022 – napisał Brytyjczyk na Twitterze pod zdjęciem, na którym oznaczył mistrza UFC symbolem, który miałby sugerować, że ten stchórzył.

Na jego słowa odpowiedział Ngannou, który zapewnia, że nadal jest zainteresowany walką, jednak w 2023 roku – Nie waż się myśleć, że straciłem cię z oczu. Wciąż jesteś moim priorytetem! Nadchodzę po cały ten dym. 2023.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.