GROMDA

Szpilka obstawił walkę Vasyl vs Kubiszyn! „Don Diego” odpowiada i przypomina poprzednie typy „Szpili”

Artur Szpilka postanowił obstawić wyczekiwany pojedynek na szczycie GROMDY. Jak jednak wiadomo, nie jest on najlepszym typerem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.

Walki finalistów na GROMDA 10!

2 września GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na dziesiątej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Teraz przyszedł czas na to, by wyłonić prawdziwego mistrza. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn na najbliższej gali zmierzy się z Vasylem Halychem, który rozbił Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego. W drugim zestawieniu mistrzów, do którego dojdzie na innej gali Bartłomiej „Balboa” Domagalik zmierzy się z Łukaszem „Goatem” Parobcem. Następnie zwycięzcy zawalczą w finale.

Ponadto podobnie jak w poprzednich edycjach zobaczymy turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Zobaczymy w akcji fighterów znanych z wcześniejszych gal, ale pojawią się także nowe nazwiska, które zadebiutują w ringu GROMDY. Wszystko nazwisko poznamy już niedługo.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Szpilka obstawił walkę Vasyl vs Kubiszyn

Już jutro odbędzie się wyczekiwane starcie. Według kibiców dużym faworytem jest Mateusz Kubiszyn, który jest także ulubieńcem dużej części fanów walk na gołe pięści. Vasyl Halych jest jednak bardzo trudnym rywalem, który pokazał, że jest niezwykle wytrzymały podczas starcia z „Zadymą”.

Sprawdź!  Artur Szpilka o roli trenera: "Czego ja ich uczę? Gardy, której nigdy nie trzymałem"

Teraz na swoich social mediach Artur Szpilka przekazał, że postawił 500 złotych na zwycięstwo jednego z zawodników. Typy byłego pięściarz zasłynęły jednak z tego, że praktycznie nigdy nie są trafne.

Vasyl, jakby co, to poszedł zakład w GROMDZIE. Postawił na Kubiszyna, ja stawiam na Vasyla 500 złotych. Także GROMDA, nie ma miękkiej gry – powiedział na ostatnim Instastory.

Dotychczas Szpilka źle wytypował m.in. rewanż Wildera z Furym, czy też pierwsze starcie Joshuy z Usykiem, a niedawno nie dawał żadnych szans Pudzianowskiemu w pojedynku z Materlą. Dodatkowo Kubiszyn postanowił przypomnieć typy Artura na poprzednie walki w GROMDZIE.

Cieszę się, że nie odwrotnie… A to dlatego, że Artur Szpilka obstawiał wcześniej: „Maximus”, „Tyson”, „Bad Boy” – wszystkie trzy pojedynki zakończyły się porażkami wymienionych zawodników. Tym razem Szpilka ponownie pomyli się w swoim typowaniu?

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zbigniew-Rybak-Banner-1024x576.jpg

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.