UFC

Colby Covington vs. Dustin Poirier na ulicy?! „Je*nę tobą o beton, kupo g*wna.”

Colby Covington szykuje się do kolejnej szansy zdobycia tytułu mistrzowskiego dywizji półśredniej. „Chaos” na UFC 268 zmierzy się z Kamaru Usmanem, a tymczasem… Kto inny zaprząta mu głowę!

Dustin Poirier to były kolega klubowy Covingtona. „Chaos” już ponad miesiąc temu sugerował pojedynek z „Diamondem” twierdząc, że to nie mistrz dywizji lekkiej Charles Oliveira powinien być rywalem zawodnika z Luizjany:

– Ten koleś [Charles Oliveira, obecny mistrz dywizji lekkiej UFC] nie liczy się w Ameryce. A nawet w Brazylii nie wiedzą kim jest… Nie sprzeda PPV. Dlatego też najlepszą szansą na zarobek będzie przejście do półśredniej i spotkanie z tatusiem.

Oczywiście tatusiem jest sam Colby Covington, który jest pewien tego, że przy najbliższej okazji zdobędzie pas kategorii półśredniej. Przepowiadając, co zdarzy się na UFC 268, „Chaos” wyraził chęć walki pas za pas, jeśli Poirier też będzie w tym czasie championem.

Dustin w jednej z niedawnych wypowiedzi potwierdził, że nie popuści słów byłego sparingpartnera. Jeśli spotkają się na ulicy, „Diamond” nie będzie wahał się przed wyprowadzeniem ciosu. Colby Covington nie omieszkał nie skomentować tych słów w ostatnim wywiadzie dla Submission Radio:

– Powiedział, że to [walka uliczna] wisi w powietrzu. Myślałem, że już tak było. Czemu teraz milczy? Bo wie, że po niego idę, a on nie jest słownym gościem. Pierd*lił do mediów „skopię mu d*pę jak się spotkamy”. Od tamtej pory widziałem go z pięćdziesiąt razy i za każdym odchodził na mój widok. Spuszczał głowę w dół i przechodził koło mnie, jak mała dzi*ka. Tak, jestem tatusiem Dustina „Durnia” Soj-riera.

Covington dodał, że ma zamiar wyjaśnić fightera z Luizjany i zrobi to na ulicy, jeśli się spotkają:

Sprawdź!  Gilbert Burns wyzywa po walce! Nate Diaz, Jorge Masvidal, Leon Edwards - wszyscy otrzymali zaproszenie!

– Jesteś kupą g*wna. Wydam cię. Jak zobaczę cię na ulicy tu w południowej Florydzie, obiecuję, że nic mnie nie powstrzyma. Je*nę tobą o beton, kupo g*wna.

Dustin Poirier swoim ostatnim występem na UFC 264 i wygraną nad Conorem McGregorem zapewnił sobie walkę o tytuł dywizji lekkiej. Covington w listopadzie będzie próbował wziąć rewanż na Kamaru Usmanie za pojedynek z UFC 245.

Źródło: Submission Radio

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *