FAME MMA

Co z walką Ferrari vs Alan!? Kwieciński zabrał głos: „Federacja go tak ciśnie, że szok”

Alan Kwieciński zabrał głos w sprawie pojedynku, na który czeka wielu kibiców. Wciąż jednak nie wiadomo, czy w ogóle dojdzie do takiego zestawienia.

„Alanik” powróci do klatki już w ten piątek na gali FAME Friday Arena 2 i stanie przed dużym wyzwaniem. Jego rywalem będzie były trener i kolega Dominik Zadora. Pomiędzy panami narodził się mocnymi konflikt, który zostanie wyjaśniony w klatce.

Kwieciński o starciu z „Ferrarim”

Przed Kwiecińskim jednak są znacznie głośniejsze walki. Mówi się m.in. o jego starciu z Michałem Pasternakiem oraz Amadeuszem Roślikiem. Niestety jak twierdzi Alana, drugi z freak fighterów unika pojedynku i nie chce przyjąć oferty federacji.

W rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco wyjaśnił, jak wygląda sytuacja za kulisami. Zdradził, że liczy na to, iż do konfrontacji dojdzie na jubileuszowej gali FAME 20:

– Ferrari się nie chce ze mną bić. Federacja już go tak ciśnie, że szok. On wie, że przepie…li z kretesem. To się nadaje może nie na main event FAME 20, ale na pewno jeden z co-main eventów. Szykują się naprawdę mocne starcia. Mi się kończy kontrakt, ale będzie przedłużony, więc… Ja chcę się bić.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.