Boks

Co z powrotem Adamka? Zaskakujący zwrot w tej sprawie! „Dementujemy informacje podane przez Adamka. Nikt nie kontaktował się w sprawie organizacji gali”

W ostatnim czasie Tomasz Adamek ogłosił, że powraca do ringu po długiej przerwie. Zapowiedział, że przed nim maksymalnie dwa ostatnie pojedynki.

„Góral” ostatni raz walczył w 2018 roku i na gali w Chicago zmierzył się z Jarrellem Millerem. Niestety już w drugiej rundzie Amerykanin rozbił Adamka i zwyciężył poprzez nokaut techniczny. Polak miał zakończyć karierę, jednak ostatecznie został przekonany do tego, by powrócić na ring.

Kiedy informacja o powrocie Adamka obiegła media, pojawiło się wiele komentarzy, że 45-letni pięściarz nie powinien toczyć kolejnych pojedynków. Sam zawodnik uważa jednak, że jego pojedynki wciąż wywołują duże emocje i przyciągną kibiców.

Głos w sprawie powrotu Adamka zabrał Mateusz Borek, który na Twitterze przyznał, że po porażce z Millerem „Góral” powiedział mu, że kończy karierę. Promotor dodał również, że Adamek od tamtej walki przestał trenować i ciężko mu będzie o dobrą formę w takim wieku i po tak długiej przerwie.

Adamek ma powrócić do ringu i stoczyć swój 60 pojedynek 24 kwietnia na gali w Radomiu. Na ten moment nie wiadomo, kto będzie jego rywalem. Jak zdradził sam pięściarz, będzie to przeciwnik ze Stanów Zjednoczonych.

Sprawdź!  Marcin Najman prowokuje Tomasza Adamka! Dojdzie do ich walki? "Bokserzy nie trenujący MMA nie mają najmniejszych szans..."

Co ciekawe, radomski MOSiR, na którego halach odbywają się wydarzenia sportowe, w tym również gale bokserskie, przyznał, że nikt nie kontaktował się z władzami spółki w sprawie zorganizowania eventu w kwietniu przyszłego roku. Na Facebooku pojawił się taki wpis:

Spółka MOSiR w Radomiu dementuje informacje podane przez Pana Tomasza Adamka w wywiadzie udzielonym portalowi polsatsport.pl, w którym stwierdził, że Jego powrót na zawodowy ring ma się odbyć podczas gali bokserskiej w Radomiu, zorganizowanej 24 kwietnia 2022 roku.

Informujemy, że do tej pory nikt z otoczenia Pana Tomasza Adamka nie kontaktował się z władzami spółki MOSiR w sprawie organizacji gali bokserskiej w kwietniu przyszłego roku czy to w hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9, czy też w nowej hali RCS przy ul. Struga 63.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Jake Paul i Jorge Masvidal publicznie negocjują potencjalną walkę! "UFC nie puści za drobniaki..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.