KSW

Co dalej ze Szpilką? Szef KSW zasugerował rywala!

Wszystko wskazuje na to, że Martin Lewandowski ma już wybranego rywala dla Artura Szpilki.

Były pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej WBC przed kilkunastoma dniami wystąpił w co-main evencie gali KSW 94. Tam zaliczył imponujące wyjście do klatki, które było szeroko komentowane na całym świecie i które trwało dłużej, niż sama walka. „Szpila” bowiem przegrał w 14 sekund.

Po gali w Ergo Arenie nie zabrakło oczywiście wielu mocnych komentarzy pod adresem Artura. Część fanów wysyłała go do freak fightów, a Denis Załęcki w ostrych słowach wyzwał na pojedynek.

Szef KSW o planie na Szpilkę

Temat Artura Szpilki został poruszony w rozmowie Martina Lewandowskiego z Jarosławem Świątkiem z MyMMA.pl. Szef KSW stwierdził, że ma na oku przeciwnika dla byłego pięściarza. Zasugerował też, o kogo chodzi:

Widzę go z jednym gościem, który walczył u nas już. Chyba wygrywał i przegrywał u nas, zaraz sprawdzę… Wygrywał.

Wiele wskazuje na to, iż oponentem „Szpili” może być Errol Zimmerman. Holender dwukrotnie pojawiał się w okrągłej klatce, gdzie najpierw na zasadach kickboxingu pokonał Marcina Różalskiego, a następnie w MMA poddał Tomasza Sararę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.