UFC

Charles Oliveira gasi Justina Gaethje i Michaela Chandlera! „Jak go uderzyłem, to się złożył. Ich gadanie jest bez sensu.”

Bohaterowie jednej z walk UFC 268, Justin Gaethje i Michael Chandler, faworyzują Dustina Poiriera w starciu z Charlesem Oliveirą na UFC 269. „Do Bronx” nie zwraca na to uwagi, ale nie pozostawia zawodników bez odpowiedzi!

Charles Oliveira odpowiada na krytykę

Charles Oliveira gościł ostatnio w podcaście Trocação Franca, gdzie odpowiedział na niedawne słowa Michaela Chandlera i Justina Gaethje. Obaj w The MMA Hour wypowiedzieli się na temat walki wieczoru UFC 269. „Iron” stwierdził, że Dustin Poirier jest trochę lepszy w każdej płaszczyźnie, a „The Higlight” nazwał „do Bronxa” tchórzem. Oliveira we wspomnianym podcaście powiedział:

Michael Chandler został podpisany przez UFC, aby stoczyć pojedynek o tytuł i miał swoją szansę. Trafił mnie nieźle, miał szansę skończyć i zostać mistrzem, ale mu się nie udało. W drugiej rundzie to ja go pokonałem. Justin Gaethje miał swoją szansę w starciu z Khabibem i wszyscy widzieli, co się stało, nawet nie muszę przypominać. Najgorsza walka w historii, padł trupem, więc nie mam nic do powiedzenia. Koleś gada o mnie, żeby być w centrum uwagi.

– 11 grudnia Charles Oliveira zmierzy się z Dustinem Poirierem i jeśli Bóg chce, żebym wygrał i kontynuował swoje mistrzostwo, to ci goście muszą wygrać, żeby ze mną walczyć. Kto wygra, może się ze mną zmierzyć. Niech przyjdą i sprawdzą, czy zachowam się jak tchórz. Nie rozumieją, że pojawił się nowy Charles. Nie gadam, trzymam się nisko. Może i uderzają mocno, ale co zrobią jak oddam?

Justin Gaethje i Michael Chandler nie mają szans

„Do Bronx” kontynuował krytykę pretendentów. Gwoli przypomnienia, Justin Gaethje i Michael Chandler zmierzą się ze sobą na UFC 268.

Sprawdź!  Ranking Polskich zawodników MMA - Adrian Bartosiński wskakuje na podium, spory awans Dawida Śmiełowskiego

Ci goście szukają atencji. Jak to robią? Justin Gaethje nie walczył chyba od roku. Wszyscy widzieli jego ostatnią walkę. Trochę czasu minęło. Jeśli nie walczysz, to musisz gadać, żeby zebrać trochę atencji.

Michael Chandler trafił mnie nieźle i obijał przez dobre trzy minuty. Zrobił wszystko, co mógł, a ja się nie poddałem. Dlaczego? Bo jestem w znakomitej formie mentalnej, fizycznej i duchowej. Jak ja go uderzyłem, to się złożył. Ich gadanie jest bez sensu.

„The Highlight” przewidywał niedawno, że Dustin Poirier znokautuje Charlesa Oliveirę. Sam Gaethje ma skończyć Chandlera i spotkać się w oktagonie z „The Diamondem”. Charles Oliveira zwrócił jednak uwagę, że gadaniem nie wygrywa się walk:

Musisz mieć ogień w łapie, bardzo dobre jiu-jitsu, twoje zapasy muszą być w punkt i musisz być silny psychicznie, by wygrać. Gadanie nie ma sensu. Ilu z tych gości gada całymi dniami, a jak przychodzi do walki w oktagonie to duszą się w przeciągu 15 czy 25 minut?

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

Sprawdź!  Luke Rochkold twierdzi, że pokonałby Adesanyę. "Jeśli doszłoby do grapplingu to byłbym o wiele lepszy niż Jan Błachowicz"

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: MMA Fighting

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.