UFC

Justin Gaethje przewiduje wyniki walk Oliveira vs. Poirier i Gaethje vs. Chandler!

Justin Gaethje za pośrednictwem Twittera przewidział wyniki dwóch świetnych walk w dywizji lekkiej: Gaethje vs. Chandler i Oliveira vs. Poirier o pas mistrzowski. Do tego zasugerował kolejną wojnę z „Diamondem”!

Końcówka roku w UFC zapowiada się na bardzo emocjonującą! Najpierw w listopadzie czeka nas walka dwóch brawlerów Justin Gaethje vs. Michael Chandler. Popularny „The Highlight” przyznał ostatnio, że pierwszy raz od dawna podejdzie do starcia z kimś, kogo szczerze nie lubi:

Jest coś w twojej mordzie, że chcę cię je*nąć.

Prawdopodobnie w grudniu czeka nas z kolei pojedynek o tytuł mistrzowski dywizji lekkiej. Zmierzą się w nim Charles Oliveira oraz Dustin Poirier. „Diamond” szansę otrzymał po dwóch wygranych z rzędu z Conorem McGregorem. „Do Bronx” natomiast tytuł zdobył w starciu ze wspomnianym już Michaelem Chandlerem.

Dustin Poirier znokautuje Charlesa Oliveirę w grudniu. Po tym, jak rozwalę Michaela Chandlera 6-go listopada na którejkolwiek arenie świata, otrzymam rewanż i zobaczycie powtórkę najlepszej walki z całej planety Ziemia z 2018 roku. Warto czekać na najbliższy rok.

Jak widać na powyższym wpisie Gaethje przewiduje rewanż z „Diamondem”! Pierwszy pojedynek odbył się w 2018 roku i jeśli nie był uznany przez jakiś serwis za walkę roku, to znajdował się na drugim miejscu.

Sprawdź!  UFC 265 Bez co-main eventu! COVID ponownie psuje plany, Amanda Nunes z wynikiem pozytywnym

Michael Chandler dywagował ostatnio nad tym, co powinien zrobić Dustin Poirier. Trzeba przyznać, że „The Highlight” ma lepszy, a przynajmniej ciekawszy pomysł dla „Diamonda”!

Źródło: MMA News, Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *