UFC

Chandler nie powinien zarobić dodatkowych pieniędzy za walkę z McGregorem? Zaskakujące słowa Cormiera

Daniel Cormier wyraził dość mocną opinię na temat Michaela Chandlera. Zdaniem byłego mistrza UFC Chandler nie zasługuje na to by dostawać procent ze sprzedaży PPV.

Daniel Cormier dość niespodziewanie zabrał głos na temat zestawienia Conor McGregor vs. Michael Chandler. Do tego pojedynku dojdzie 29 czerwca na gali UFC 303 w Prudential Center w New Jersey.

Cormier skrytykował nie tyle sam pomysł matchmakerów UFC na ten pojedynek co sprawy finansowe. Zdaniem DC z dwóch uczestników main eventu UFC 303 na wpływy ze sprzedaży PPV zasługuje jedynie Conor McGregor.

Daniel Cormier podkreślił, że to Irlandczyk jest lokomotywą, która napędza sprzedaż biletów oraz subskrypcji PPV natomiast „Iron” jest jedynie rywalem McGregora.

Nie wiem, dlaczego dają procent ze sprzedaży PPV komuś, kto nie napędza sprzedaży. Nie jest to wyraz mojej niechęci do Michaela Chandlera, ale on nie napędza sprzedaży. Kiedy walczy się z Conorem, to on jest lokomotywą, która napędza sprzedaż.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.