KSW

Szef KSW o jubileuszowej gali. Zapowiada święto MMA

Szef KSW zabrał głos w sprawie jubileuszowej gali. Przyznał, że chciałby, aby wydarzenie przypominało wielkie święto MMA na Stadionie Narodowym.

W listopadzie odbędzie się KSW 100, a kibice spodziewają się fenomenalnej gali. Na ten moment nie wiadomo, jak będzie wyglądać karta walk, ale do sieci trafiły m.in. informacje, że prowadzone są rozmowy dotyczące pojedynku Artura Szpilki z Krzysztofem Włodarczykiem.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla Andrzej Kostyry o jubileusz zapytany został Martin Lewandowski. Współwłaściciel organizacji KSW wyjaśnił, że setna gala ma być mniejszym wydaniem Colosseum:

Myślę, że to będzie mniejsze wydanie KSW Colosseum, ale na tyle duże, że i od strony oprawy i grafiki, wizuala całego gali, będziemy chcieli, żeby to było święto. Na szczęście mamy jeszcze do listopada trochę czasu. Gala odbędzie się w Gliwicach.

Natomiast jeśli chodzi o największe gwiazdy, nie wiadomo, kogo będziemy mogli zobaczyć w klatce. Lewandowski zwrócił uwagę, że na KSW 94 udało się wyprzedać halę po raz pierwszy od dłuższego czasu, mimo iż na karcie walk nie ma takich nazwisk jak Pudzianowski czy Khalidov.

Sprawdź!  Pudzianowski przed walką z Materlą: "Nie mogę go lekceważyć nawet na sekundę, bo może zgasnąć światło"

Tutaj nie mamy Pudziana, nie mamy Mameda. Mamy w sumie dwóch świeżych w MMA zawodników, jakimi są Wrzosek i Szpila, no i widać, że oni pociągnęli tę galę tak, że jesteśmy wysprzedani, oczywiście nic nie umniejszając kolejnym zawodnikom i dwóm superwalkom o pas.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.