UFC

Gamrot szczerze na temat McGregora: „On akurat…”

Mateusz Gamrot ponownie został zapytany o Conora McGregora. Przyznał wprost, co myśli na temat starcia z byłym mistrzem.

Reprezentant ATT oraz Czerwonego Smoka aktualnie znajduje się na 5. miejscu w rankingu kategorii lekkiej i cały czas powtarza, że jego cel jest jeden. „Gamer” zamierza zdobyć tytuł największej organizacji na świecie, jednak nie wszyscy mają podobne nastawienie.

W UFC wielu czołowych zawodników wybiera kasowe pojedynki, za które mogą zgarnąć duże pieniądze. Takim przykładem jest starcie z McGregorem. Wiąże się ono z ogromną liczbą sprzedanych PPV, co przekłada się na zyski dla fighterów.

Irlandczyk na UFC 302 zmierzy się z Michaelem Chandlerem, który bardzo długo czeka na ten pojedynek i przez wielu był krytykowany za blokowanie rankingu. Dodatkowo starcie odbędzie się w limicie wagi półśredniej.

W rozmowie dla TVP Sport Gamrot został zapytany o to, czy spodziewa się, że McGregor wróci do dywizji lekkiej. Przyznał jednak, że były mistrz w ogóle go nie interesuje. Skupia się przede wszystkim na pasie i tylko to jest istotne.

Sprawdź!  Mariya Agapova po UFC Vegas 39 wyzywa kolejną rywalkę! "Znajdźcie tylko kogoś na zastępstwo, bo się przestraszy!"

– Ja myślę, że on wagi nie zrobi do kategorii lekkiej. Conor wprowadził rewolucję do MMA i na pewno ma „chody”, więc mogłoby tak być. Ale też pytanie, czy jemu się będzie chciało, wiesz, czy nie będzie tak, że zrobi walkę i znowu nie zniknie na parę lat.

– On akurat nie jest w kręgu moich zainteresowań, nie rozmyślam o nim za dużo. Ostatnio widziałem, że robił sparingi z Pawłem Polityło. To mnie akurat zainteresowało, a tak to… Tylko pas UFC. Złoto kategorii lekkiej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.