FAME MMA

Cezary Oleksiejczuk o Alanie Kwiecińskim: „Jak taki patus może rzucać na mojego trenera takie obelgi? Będziesz wyjaśniony za te słowa”

Podopieczny trenera Mirosława Onińskiego po raz kolejny w ostrych słowach wypowiedział się o zawodniku FAME MMA Alanie Kwiecińskim.

Alanik na konferencji poprzedzającej FAME MMA 10 wypowiedział się na temat trenera z klubu Akademia Sportów Walki Wilanów. Szybko pojawiła się odpowiedź Cezarego Oleksiejczuka, który na swoich social mediach napisał – Alan Kwieciński Ty ruro przestań mi trener obrażać, bo Cię szybko wyjaśnię.

Następnie sam Okniński został zapytany o Alana. W rozmowie z portalem „MMA – Bądź na bieżąco” przyznał, że po prostu szkoda czasu na kogoś takiego jak Kwieciński:

 Alan jest za słaby, żeby przychodzić do nas na treningi. W MMA on nic nie znaczy. Idzie do federacji freakowej i przegrywa z zawodnikami freakowymi, gdzie sam jest zawodnikiem niby. Czarek go wyjaśnił, Denis go wyjaśnił. Dużo zawodników się wypowiedziało. Chciałem podziękować Czarkowi, że w jakiś sposób stanął w mojej obronie i powiedział, że nie będzie obrażał trenera. Denis Załęcki też go pocisnął. Uważam, że nawet szkoda uwagi na takiego zawodnika, który nazywa się zawodnikiem zawodowym, a przegrywa na gali freakowej z zawodnikami freakowymi. Ma tam sparingi, to po co ma tu przyjść, żeby wpierdol dostał? On dostaje wpierdol wszędzie, więc nawet nie zapraszam go na sparingi, bo po co?

CEZARY OLEKSIEJCZUK OSTRO O ALANIE KWIECIŃSKIM

Po raz kolejny głos w tej sprawie zabrał Cezary Oleksiejczuk, który rozmawiał z portalem inthecage.pl. Zawodnik FEN chce rozliczyć Kwiecińskiego za obraźliwe słowa skierowane w stronę trenera. Fighter najpierw zmierzy się z Szymonem Duszą, a następnie może zawalczyć z Alanem:

Sprawdź!  Pasternak vs Zadora w K-1? Trener Okniński odpowiedział na słowa "Japońskiego Drwala"!

– Jak ktoś taki jak on, taki patus może rzucać na mojego trenera takie obelgi? Jak jesteś taki mocny, to zapraszam do FEN, możemy się nawet sprawdzić w twojej dyscyplinie, w kick-boxingu, nie robi mi różnicy. Także będziesz wyjaśniony za te słowa – powiedział Oleksiejczuk.

– Nie pozwolę, żeby taka cio*a obrażała mojego trenera, no bo ustalmy, pokazał na ostatnim FAME swój poziom sportowy – dodał.

Źródło YouTube InTheCage

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.