Clout MMA

Były zawodnik UFC wyśmiał Denisa! Ocenił obu Załęckich

Najnowszy nabytek Clout MMA i były zawodnik UFC, Salim Touahri, został zapytany o Denisa i Dawida Załęckich.

Freak fighterzy z Torunia to jedne z największych postaci Clout MMA, choć są zdecydowanie odmiennie odbierani. Leciwy Dawid Załęcki z kolei to jeden z najbardziej lubianych fighterów Clout MMA. „Crazy” nigdy nie odmawia walki i choć powtarza, że chciałby zmierzyć się z kimś w swoim wieku, to raz za razem otrzymuje wielkie wyzwania. Mierzył się już z „Don Diego”, „Wielkim Bu”, czy niedawno z Tomaszem Sararą.

Denis Załęcki debiutował jako brutalnie walczący zawodnik, ale w ostatnich latach jego forma pozostawia wiele do życzenia. Kibice po dziś dzień wyśmiewają się z niechlubnych akcji, jak kopnięcie w boksie, czy wyjście z klatki w pojedynku z Danielem Omielańczukiem. Na najbliższej gali czeka go walka z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem.


Pojedynek „Bad Boya” na Clout MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł zagrasz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

Sprawdź!  Clout MMA 2: Boro przetrwał do końca! Wygrywa starcie przeciwko 10 rywalom! [WIDEO]
TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik3.21Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki1.25Fortuna

Salim Touahri ocenił Załęckich

Podczas Clout MMA 5 we freak fightach zadebiutuje też były zawodnik UFC, Salim Touahri. W małej sesji Q&A na swoim Instagramie reprezentant Grapplingu Kraków został zapytany o to, co sądzi o Denisie i Dawidzie Załęckich:

Nie znam ich osobiście! Dawid myślę, że to naprawdę spoko gość i fighter! – ocenił pozytywnie Salim „Crazy’ego”. Do „Bad Boya” jednak ewidentnie nie ma takiego podejścia.

Natomiast jego syn Denis miałby szansę uciec nawet z ALCATRAZ, patrząc na jego doświadczenie, które zdobył w walce – napisał Touahri.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.