PFL

Były zawodnik KSW z brutalnym nokautem w PFL! Musaev wciąż niepokonany [VIDEO]

Były zawodnik KSW, Shamil Musaev, odniósł kolejną wygraną za Oceanem. Rosjanin brutalnie znokautował Murada Ramazanova.

Musaev stoczył w polskiej organizacji łącznie 4 walki, z których tylko jedna nie zakończyła się jego zwycięstwem. Shamil pokonywał kolejno Huberta Szymajdę przez TKO, Grzegorza Szulakowskiego przez nokaut w zaledwie 77 sekund i Urosa Jurisicia przez decyzję. Walka z Michałem Pietrzakiem zakończyła się z kolei większościowym remisem.

Shamil Musaev pojawił się minionej nocy na 6. gali obecnego sezonu organizacji PFL. Jego przeciwnikiem był inny niepokonany Rosjanin, Murad Ramazanov. Polscy fani mogą go kojarzyć z „walki” z Roberto Soldiciem w ONE Championship. To właśnie on po 121 sekundach wyprowadził kolano na krocze Chorwata, co zakończyło pojedynek przez No Contest.

PFL: Musaev brutalnie znokautował Ramazanova!

Pierwsza runda starcia na minionej gali PFL była wyrównana. Ramazanov nie zdołał sprowadzić Musaeva, jednak atakował go niezłymi low kickami. Tymi samymi odpowiedział rywal, który w ostatnich sekundach podkręcił tempo. Nie sięgnął jednak oponenta, a jedynie powietrze.

Sprawdź!  [WIDEO] Marcin Held przegrywa na punkty z Olivierem Aubinem-Mercierem na PFL 2021 #4

Ramazanov w drugiej odsłonie szybko zaliczył sprowadzenie walki do parteru, ale nie utrzymał rywala na macie. Shamil Musaev za to zamarkował uderzenie prawym prostym i wystrzelił z potężnym lewym sierpem. Rywal padł na matę i choć próbował się bronić, to po kolejnych bombach sędzia zmuszony był przerwać pojedynek.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.