MMA

Kuriozalne sceny na gali Karate Combat! Prezes UDUSIŁ jednego z trenerów! [WIDEO]

Prezes Karate Combat impulsywnie zareagował, gdy podczas ostatniej gali jego organizacji doszło do awantury. Asim Zaidi dosłownie nie brał jeńców!

Żaden z szefów organizacji nie chce widzieć bójek między przeciwnymi teamami, choć od czasu do czasu do tak niechlubnych sytuacji dochodzi. W KSW kilka lat temu doszło do awantury po walce Musaev vs. Jurisic, a i po jednym ze spotkań Normana Parke z Mateuszem Gamrotem doszło do rękoczynów. Największym echem odbiła się jednak bójka po walce McGregor vs. Nurmagomedov.

Prezes Karate Combat udusił jednego z trenerów!

Ciężko będzie jednak przebić „dokonanie” Asima Zaidiego. Prezes Karate Combat, które minionej nocy organizowało galę z numerem 47, wszedł prosto w sam środek chaosu, który wywiązał się po jednej z walk.

Luis Melendez został ogłoszony jednogłośnym zwycięzcą starcia z Willem Esparzą. Pojedynek był bardzo wyrównany, co zaowocowało wściekłością jednego z trenerów przegranego. Pojawił się on na arenie walk, a za nim weszli ochroniarze – i prezes Karate Combat.

Zaidi wziął sprawy w swoje ręce i założył cornermanowi duszenie zza pleców. Uchwytu nie puścił, dopóki duszony całkowicie nie odpłynął. Sytuacja została opanowana, a ekipa Esparza eskortowana poza halę. Publiczność głośno okazała wsparcie prezesowi organizacji:

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Najman nokautuje Ryszarda Szczenę w 17 sekund!

Śpij. Żadnych bójek, żadnych bójek. Walki w The Pit są tylko dla zawodników – miał powiedzieć Asim Zaidi po wszystkim.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.