KSW

Były zawodnik KSW trafił do więzienia! Mysiala skazany na wiele lat!

Byłego zawodnika KSW czeka długa odsiadka. Zapadł wyrok w sprawie Przemysława Mysiali, który w przeszłości walczył o pas polskiej organizacji. Wszystko wskazuje na to, iż zawodnik nie powróci już do zawodowego sportu.

O wyroku 41-letniego Polaka poinformował portal Daily Mail. Przemysław Mysiala został aresztowany 8 grudnia 2021 roku na autostradzie A11 w Wielkiej Brytanii. Zawodnik MMA miał przy sobie w samochodzie 72 tysiące funtów w gotówce. Wracał wówczas z Trowse w okolicach Norwich, gdzie spotkał się z członkiem zorganizowanej grupy przestępczej objętej dochodzeniem.

Po krótkim spotkaniu mężczyzna opuścił samochód Mysiali. Kilka minut później został zatrzymany w pobliżu swojego domowego adresu. Miał przy sobie 2 kilogramy kokainy.

Wczoraj w sprawie Przemysława zapadł wyrok. Polski fighter został uznany za winnego posiadaniu narkotyków klasy A i B. 41-letni obecnie Mysiala został skazany na 7 lat więzienia. To oczywiście zdaje się też kończyć jego karierę z zawodowym sportem.

Fighter występujący pod pseudonimem „The Polish Bear” znany jest polskim fanom z walk dla FEN, czy przede wszystkim KSW. O ile w tej pierwszej udało mu się sięgnąć po pas wagi półciężkiej, o tyle w największej polskiej organizacji MMA poległ w 1. rundzie z Tomaszem Narkunem. Łącznie Przemysław Mysiala stoczył 37 walk, z których 24 wygrał, a 12 przegrał. Kilkukrotnie sięgał też po pasy mistrzowskie mniejszych federacji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.