Bellator MMABKFCBoks

Były rywal Kimbo Slice’a – Dada 5000 – powraca. W planach walka w nowej formule.

W 2016 roku stoczył niezapomnianą przez wielu walkę z Kimbo Slicem na gali Bellator, której wynik ostatecznie zmieniono na no-contest. Legenda walk ulicznych i samozwańczy król walk na gołe pięści powraca, by właśnie w formule boksu na gołe pięści sprawdzić swoje umiejętności na tle innych zawodników.

Dhafir Harris w świecie sportów walk znany jako DADA 5000 powraca do sportów walki, by już 17 lipca zawalczyć w pojedynku bokserskim na gołe pięści. Tak przynajmniej wynika z plakatu, który ową galę promuje. Nie ma wprawdzie podanego nazwiska potencjalnego rywala Harrisa, ale pojawiając się na plakacie wydaje się, że na pewno za 10 dni zawalczy. Nowa organizacja BYB ogłosiła, że za półtora tygodnia dojdzie do pierwszej edycji gali bare knuckle i w walce wieczoru zobaczymy starcie dwóch weteranów scen MMA. Sergey Kharitonov, który swoje boje toczył dotychczas w klatkach organizacji Bellator, Strikeforce czy Pride, zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC czy KSW – Jamesem McSweeneyem.

Pozostałe ogłoszone na tę galę nazwiska to między innymi Juan Pina, Askar Mozharov czy Juan Pina. Nie ma żadnych informacji na temat ewentualnej transmisji wydarzenia. Jeśli do czasu gali jakieś się pojawią, na pewno postaramy się poinformować o tym wszystkich zainteresowanych.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *