KSW

Były mistrz KSW rzucił wyzwanie Pudzianowskiemu! „Zróbmy to. Jedna z największych walk w historii KSW”

Były mistrz KSW rzucił wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu. Fighter przekonuje, że byłby to jeden z największych pojedynków w historii organizacji.

Pudzian powróci do klatki 23 października na gali KSW 64. Zawodnik zawalczy tym razem przed publicznością, która będzie mogła zapełnić Atlas Arenę. Dla Pudzianowskiego będzie to trzeci pojedynek w 2021 roku.

Na gali KSW 59 w marcu były strongman miał zmierzyć się z Bombardierem, jednak ten trafił do szpitala w dniu gali. Ostatecznie jego miejsce zajął Nikola Milanović, który został pokonany w minutę i 12 sekund. Trudniejsze wyzwanie Pudzian miał podczas walki na KSW 61. W czerwcu zmierzył się z Łukaszem Jurkowskim i rozbił go trzeciej odsłonie.

Zawodnik ma za sobą aktualnie serię trzech zwycięstw przez TKO. Swoją passę będzie mógł przedłużyć na zbliżającej się gali, jednak wciąż nie wiemy, z kim zawalczy w Łodzi. Wyzwanie rzucił mu były mistrz, który chce doprowadzić do „dużego starcia”.

Hej wielcy szefowie @martinlewandowski i @kawul_ksw, byłbym zaszczytem zmierzyć się z polską legendą @pudzianofficial, zróbmy to bossowie, jedna z największych walk w historii KSW. @ksw_mma pierwszy brazylijski mistrz wagi ciężkiej w starciu z wielokrotnym mistrzem siłowym, wspaniałym fighterem i polskim idolem @pudzianofficial – napisał na swoim Instagramie Fernando Rodrigues Jr.

Sprawdź!  Mocna odpowiedź na słowa Oleksiejczuka! "Jedną małą ci*tę chyba wystrzelę w kosmos"

Zawodnik jednak użył zbyt mocnych słów, nazywając zestawienie jedną z największych walk w historii organizacji. W KSW Brazylijczyk zadebiutował z rekordem 10-2 i w pierwszej walce zdobył pas wagi ciężkiej, pokonując Karola Bedorfa. Był to największy sukces w jego karierze.

W kolejnej walce przegrał z Różalem w 16 sekund, a następnie w 26 sekund z Michałem Andryszakiem. Po zwycięstwie w Sztokholmie powrócił do KSW i przegrał z Satoshim Ishiim. Od tego czasu poniósł jeszcze dwie porażki, a jego aktualny bilans to 12 zwycięstw i 7 porażek. Brazylijczyk przegrał ostatnie 5 z 6 walk.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.