High League

Bukmacherzy wskazali dużego faworyta! Znamy kursy na walkę Labryga vs Karwat

Już 18 marca odbędzie się kolejna gala High League. Federacja freakowa powraca z mocnymi zestawieniami i ciekawymi debiutami.

W main evencie zobaczymy „Pashę”, który po raz pierwszy stoczy pojedynek w formule MMA i zmierzy się z Marcinem Dubielem. Na karcie walk znalazło się również emocjonujące starcie bokserskie pomiędzy Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego.

Labryga dużym faworytem!

W klatce MMA zadebiutuje również Denis Labryga znany z krwawych walk na gołe pięści. Ma on na swoim koncie głośne starcia w federacji WOTORE, gdzie zmierzył się dwukrotnie z Piotrem Więcławskim. Tym razem czeka go nowe wyzwanie, jednak w oczach bukmacherów jest dużym faworytem.

Przede wszystkim znacznie dłużej trenuje sporty walki od swojego przeciwnika Konrada Karwata oraz ma lepsze warunki fizyczne. Karwat ma jednak większe doświadczenie w MMA. W klatce High League przed czasem pokonał „Tarzana” oraz Radosława Słodkiewicza.

Mimo to, sam Labryga w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco zdradził, że gdy negocjował z federacją, od razu zapowiedział, że dla Karwata może być za wcześnie na takie starcie:

Sprawdź!  Denis Załęcki o walce z Soldiciem na gołe pięści! "Jakbym go trafił, mógłbym ciężko znokautować"

– Czy Karwat jest wyzwaniem…? Można to zakwalifikować do sportowego wydarzenia jak najbardziej. Ja dostając propozycję od włodarzy, powiedziałem im wprost: To będzie dla niego za wcześnie. Ja jestem bardzo doświadczony stójkowo, a on od 1,5 roku, mając dwie walki, dopiero wchodzi w świat sportów walki.

Bukmacherzy oraz duża część kibiców nie ma wątpliwości i stawia Labrygę w roli sporego faworyta. Kursy na zwycięstwo tego zawodnika bardzo szybko spadają, a Karwat jest coraz większym underdogiem.

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs. Karwat

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Dawid komentuje słowa syna! Zdrowy Denis znokautowałby Szpilkę? "Plan był taki, żeby w pierwszą minutę..."

-> Odbierz bonus i obstaw galę High League 6!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.