FAME MMA

„Boxdel” ostro o „Paluchu”! Zdradza szczegóły awantury! „Mocne odklejenie, kryzys wieku średniego. Powiedziałem, że ma wyp***alać”

Kilka dni temu włodarz FAME Michał „Boxdel” Baron zdradził, że podczas imprezy Sun Festival miała miejsce awantura z jednym z raperów.

Początkowo nie chciał zdradzić, z kim się skonfrontował, jednak fani od razu domyślili się, że chodzi „Palucha”, który otwarcie krytykuje freak fighty. Już wcześniej wypowiadał się na temat rapera, kiedy ten atakował „Young Multiego”. Tym razem szef BOR i włodarz FAME spotkali się twarzą w twarz.

„Boxdel” o awanturze z „Paluchem”

Podczas live’a na kanale Aferki zdradził jedynie, że niewiele brakowało, a doszłoby do rękoczynów – Nie powiem na razie, nie będę rzucał ksywami, ale miałem wczoraj… Z jednym gościem prawie go… Dobrze, że byłem kur*a w miarę ogarnięty, bo mogło być źle z tym osobnikiem. Już było kur*a… Byłem bardzo zły, jestem nadal zły. Chcę tylko powiedzieć, że nie zacząłem. Nie sprowokowałem.

Na kolejne informacje nie musieliśmy długo czekać. Tym razem „Boxdel” zdradził więcej szczegółów. Przede wszystkim potwierdził, że do awantury doszło właśnie z „Paluchem” i na wstępie powiedział, że szef BOR jest „nikim”.

Sprawdź!  Murański zamierza ciężko znokautować Alana! "Wyniosą go z klatki tak jak mojego ostatniego rywala Mielonidasa"

Wyjaśnił też, jak przebiegła rozmowa z raperem oraz na koniec stwierdził, że „Paluch” ma duży problem w postaci kryzysu wieku średniego i z każdym dniem jest z nim coraz gorzej:

– Chcę wam powiedzieć, co mi powiedział „Paluch” na końcu naszej kłótni. Wyrzucił to, jak takie coś z rękawa, że to nie trzymało się tego, o czym gadaliśmy. Powiedział do mnie, że chuja znaczę w rapgrze. Na co ja odpowiedziałem: „Kurwa, przecież mnie tam nawet nie ma. Nawet nie chcę być w tym waszym zakłamanym świecie” i powiedziałem, że ma wypierdalać.

– Nie mam nic do ukrycia. Uważam, że wyszedłem z rigczem z tego starcia. Uważam, że „Paluch”… Z ust gościa, który tyle w rapie był, mówiąc do mnie coś takiego, gdzie ja nigdy nie mówiłem, że nie jestem raperem, ani „Masny Ben” nie jest raperem.

– Bardzo mocne odklejenie ze strony „Palucha” następuje, z dnia na dzień jest coraz gorzej. Widziałem, że wypowiedział się na temat „Grande Connection” pod jednym ze swoich postów, gdzie… W ogóle to, jak rozkminia rzeczy, ja wiem, że tam jest kryzys wieku średniego. To jest jego mocny problem.

Sam raper na ten moment nie odniósł się w żaden sposób do sprawy. „Boxdel” natomiast zapowiedział, że zdradzi jeszcze więcej szczegółów dotyczących całej genezy konfliktu z „Paluchem”.

Sprawdź!  Piotr Szeliga komentuje słowa Marcina Wrzoska! "Dziś nie pozostało ci nic innego, jak..."

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.