FAME MMA

Warunki fizyczne Ferrariego nie zrobią różnicy? Łaszczyk o bójce z 40 kg cięższym rywalem: „Biłem się z chłopem 90 kg. Wybiłem mu dwie jedynki”

Kamil Łaszczyk już dzisiaj po raz pierwszy pojawi się w świecie freak fightów i weźmie udział w konferencji przed galą FAME 17.

„Szczurek” na żywo skonfrontuje się ze swoim przeciwnikiem Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, z którym 3 lutego zmierzy się w main evencie nadchodzącego wydarzenia. Dla zawodowego pięściarza, który wygrał 32 walki i nie odniósł żadnej porażki, będzie to debiut w nowej formule.

Łaszczyk o walce z cięższym rywalem

Dotychczas Łaszczyk toczył wszystkie walki na ringu w kategorii piórkowej i przy okazji ostatniego starcia wniósł na wagę nieco ponad 58 kilogramów. Tym razem zadebiutuje klatce i w MMA zmierzy się ze znacznie cięższym rywalem. Jak wiemy, starcie ma odbyć się w limicie kategorii półśredniej, czyli do 77,1 kg.

„Ferrari” będzie miał przewagę warunków fizycznych, jednak dla Łaszczyka nie jest to żaden problem – Całe życie biłem się z większymi. Czym większy, tym głośniej pada – mówił już kilka miesięcy temu.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla KOLOSEUM wspomniał jedną z ulicznych bójek, kiedy to sam ważył 50 kg i zmierzył się przeciwnikiem cięższym o 40 kg.

– Ważyłem 50 kg i się biłem z chłopem 90 kg. Po walce ze mną, niby ja ją przegrałem, bo odklepałem, ale nie wyszedł ze mną do rewanżu. Wybiłem mu dwie jedynki i wtedy urosłem w siłę. Biliśmy się na boisku, gdzie grało się w siatkę, piasek mi wleciał do ust i oczu, a że byli koledzy ze Śląska, bo biłem się z kibicem Śląska, który jeździł na wszystkie ustawki, no z takiej patologii, chłopak na pewno się mnie nie bał – wspomina debiutant FAME.

Sprawdź!  Wrzosek odpowiada na słowa Kawulskiego! Nie obawia się zwolnienia z KSW: "Spokojna głowa Kawul. Lepiej szykuj..."

Pięściarz przyznał również, że do federacji freakowej idzie z oczywistych powodów, chce zarobić dobre pieniądze i uważa, że pojedynek, który da mu rozgłos, może pomóc również w karierze bokserskiej:

– Wierzę w to, że to mi też pomoże, że dostanę walkę w boksie, że będzie łatwiej dostać walkę w boksie. Dzisiejszy świat polega na klikach, lajkach idę, żeby zarobić, nie ukrywam i prędzej czy później będzie mi łatwiej dostać walkę o tytuł.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.