KSW

[WIDEO] Borys Borkowski przegrywa przez fatalną kontuzję ręki na KSW 62

Za nami już drugie starcie na KSW 62, gdzie zobaczyliśmy starcie Marcina Krakowiaka z Borysem Borkowskim. Pierwotnie rywalem Marcina miał być Tomasz Jakubiec, ale musiał on wycofać się z tego boju z powodu kontuzji. Na skutek kontuzji rywala przez kontuzję rywala zwyciężył Krakowiak. 

Marcin Krakowiak vs. Borys Borkowski

Marcin Krakowiak jest znany szerszej publiczności z występu w programie „Tylko Jeden”, gdzie pokonywał Pawła Kiełka i przegrywał dwukrotnie z Tomaszem Romanowskim. W ubiegłym roku na AFN 8 pokonał Łukasza Stanka powracając na ścieżkę zwycięstw. Po tej walce podpisał kontrakt z KSW, jego debiut w nowej organizacji odbył się na KSW 57, gdzie poddał Kacpra Koziorzębskiego.

Borys Borkowski do tej pory w swojej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Ma on za sobą całkiem udaną karierę amatorską. W swoim ostatnim boju na Celric Gladiator 29 pokonał Radosława Tranawę.

KSW 62: Marcin Krakowiak vs. Borys Borkowski

Runda 1:

Obaj panowie zaczęli rundę od krótkich wymian. Obaj panowie czekali na dystans, ale Krakowiak starał się pierwszy atakować, ale jego rywal czekał na okazję na kontrę. Marcin poszedł ogniem piekielnym w wymianę ciosów i po krótkim zwarciu obalił rywala rzutem z Judo czym poważnie kontuzjował swojego rywala nie był zdolny do kontynuowania pojedynku.

Wyniki KSW 62

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *