KSW

[WIDEO] David Martinik porozbijał Lemmy’ego Krusica w 1. rundzie na KSW 62

Za nami pierwsza walka gali KSW 62, w której zmierzyli się Lemmy Krusic oraz Dawid Martinik. Obaj panowie wracali po porażce i byli głodni pierwszego zwycięstwa w federacji KSW. W pierwszej rundzie przez TKO zwyciężył reprezentant Czech.

Lemmy Krusic vs. Dawid Martinik

Lemmy „The Wardog” Krusic do tej pory walczył dla takich organizacji jak FFC czy WFC. Po serii trzech wygranych podpisał kontrakt z federacją KSW. Jego debiut odbył się w 2019 roku podczas na gali z numerem 51, gdzie przegrał na punkty z Sebastianem Przybyszem.

Dawvd Martinik ma za sobą całkiem udaną karierę w amatorskim MMA, gdzie stoczył wiele interesujących pojedynków. Jego zawodowy debiut odbył się na Szarża MMA 3, gdzie pokonał Vitaly’a Kazakova. W ubiegłym roku na Babilon MMA 18 poddał faworyzowanego Patryka Trytka. W ostatnim boju na KSW 58 przegrał na punkty z Pawłem Polityłą.

KSW 62: Lemmy Krusic vs. David Martinik

Runda 1:

To starcie rozpoczął Czech od krókiego lewego prostego i niskich kopnięć. Dawid znów trafił krótkim lewym. Krusic wystrzelił krótką obrotówką, którą nie trafił przez co znalazł się w parterze, jednak szybko obaj panowie wstali do stójki. Dawid od razu ruszył na rywala z serią mocnych cisów i kopnięć. Jednak Lemy wykorzystał swoją siłę i obrócił Martinika wciskając go do klatki starając się obalić swojego przeciwnika. Po kilkunastu sekundach Dawid rozerwał klincz i walka wróciła na środek klatki. Martinik przestrzelił obrotówkę, po której Krusic ruszył po obalenie. Jednak Czech świetnie się bronił i po raz kolejny Lemmy dociskał swojego oponenta pod siatką. W pewnym momencie Martinik trafił rywala kolanem  w korpus naruszając swojego przeciwnika dzięki czemu obalił Krusica i ruszył z kanonadą ciosów doprowadzając do przerwania tego starcia przez sędziego.

Wyniki KSW 62

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *