UFC

Brutalny nokaut na gali UFC Vegas 23! Padł jak rażony piorunem! [WIDEO]

Właśnie trwa gala UFC on ABC 2, na której zobaczymy pojedynek Matusza Gamrota. Polak powraca po porażce i zmierzy się ze Scottem Holtzmanem.

W jednym z zestawień z karty wstępnej zobaczyliśmy pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy Jarjisem Danho a Yorganem De Castro, który zakończył się potężnym nokautem.

Danho powrócił do UFC po ponad 4-letniej przerwie! Fighter w swojej karierze stoczył 9 pojedynków, wygrał 6 razy, jeden pojedynek zakończył się remisem, a kolejny został rozstrzygnięty jako no-contest. Fighter poniósł tylko jedną porażkę w walce z Danielem Omielańczukiem.

Na dzisiejszej gali odnotował 6 wygraną przez nokaut. Zawodnik wszystkie pojedynki zwyciężył przed czasem. Tym razem zobaczyliśmy jak już w pierwszej odsłonie brutalnie znokautował De Castro.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.