UFC

Bartosz Fabiński został zwolniony z UFC

Na Twitterze Aaron Bronsteter podał informację, że z UFC zostało zwolnionych sześciu zawodników. Wśród nich znalazł się nasz rodak Bartosz Fabiński (15-5), który obecnie posiada nienajlepszą serię dwóch porażek.

Bartosz „„The Butcher” Fabiński jest byłym mistrzem PLMMA w wadze do 84 kilogramów. W amerykańskiej organizacji zadebiutował na UFC FN 64, gdzie wypunktował Garetha McLellana (13-7). Jego passę siedmiu wygranych przerwała porażka z Michelem Prazeresem (26-3) na UFC FN 140.

W ramach porozumienia z UFC w zeszłym roku na Cage Warriors 113 pokonał przez decyzję Darrena Stewarta (11-5). Kilka miesięcy później na UFC on ESPN+ 34 został poddany przez Andre Muniza (20-4). W swoim ostatnim pojedynku na UFC Vegas 25 przegrał przez poddanie z Geraldem Meerschaertem (32-14). Informacja o zwolnieniu Polaka z UFC została potwierdzona u jego menadżera Artura Ostaszewskiego przez portal inthecage.pl.

„Potwierdzam, Bartosz nie jest już zawodnikiem UFC.”

powiedział Artur Ostaszewski dla inthecage.pl

„Z listy zawodników organizacji UFC zostali usunięci następujący zawodnicy: Luke Sanders, Anthony Birchak, Aalon Cruz, Jordan Griffin, Bartosz Fabiński oraz KB Bhullar.”

napisał Aaron Bronsteter

źródło: Aaron Bronsteter/Twitter, inthecage.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *