Clout MMA

Denis Załęcki powinien wygrać? Stanowcza reakcja kibiców po gali!

Kolejna walka z udziałem Denisa Załęckiego nie obeszła się bez kontrowersji. Co ciekawe, tym razem jednak po raz pierwszy na jego korzyść.

„Bad Boy” w co-main evencie Clout MMA 5 zmierzył się z Michałem Pasternakiem w formule K-1. Od początku prezentował się naprawdę dobrze i trafiał częściej oraz mocniej. Po dwóch rundach wydawało się, że prowadzi na kartach punktowych.

Pod koniec walki został jednak trafiony palcem w oko. Sędzia nie wstrzymał pojedynku i Pasternak ruszył na cofającego się rywala, mocno rozcinając go jednym z ciosów. Lekarz przerwał starcie, jednak po wideo weryfikacji uznano, że faktycznie doszło do faulu.

W takiej sytuacji sędziowie podliczyli punkty i przez decyzję techniczną zwyciężył „Wampir”. Zdaniem wielu kibiców w górę powinna jednak powędrować ręka Załęckiego. W rozmowie z dziennikarzami na gorąco skomentował porażkę i zdradził, że nawet szefowie organizacji stanęli po jego stronie.

Po raz pierwszy od dłuższego czasu pod wywiadem Denisa pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Fani uważają, że to Załęcki wygrał i pochwalili go za powrót do formy oraz zaskakująco dobry występ. Część Internautów sugeruje także, by złożył protest.

Sprawdź!  Wielki Bu uderza w Denisa! Mocny komentarz po ogłoszeniu walki

Poniżej znajdziesz komentarze, jakie kibice zamieścili przy rozmowie z „Bad Boyem” po gali Clout MMA 5:

[poll id=”212″]

Głos w sprawie walki zabrał także Pasternak, który nie zamierzał sfaulować rywala. Przyznał jednak, że walczy się tak długo, dopóki sędzia nie zainterweniuje, w związku z czym ruszył na Denisa, gdy ten przestał się bronić. Chce jednak dać mu rewanż, aby wszystko wyjaśnić.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.