FAME MMA

Awantura na face-to-face pomiędzy Don Kasjo i Normanem Parke! Interweniowała ochrona [WIDEO]

Emocje sięgnęły zenitu! Dzisiaj odbyło się ostatnie face-to-face zapowiadające jubileuszową galę FAME MMA 10! Nie obyło się bez ostrych dymów, interweniować musiała ochrona, która rozdzieliła Normana Parke i Kasjusza Życińskiego. Gdyby doszło do jakiejkolwiek wymiany ciosów walka byłaby zagrożona.

Oprócz tego dzisiaj została potwierdzona informacja o tym, że FAME MMA dogadało się z KSW, czyli Martinem Lewandowskim i Maciejem Kawulskim. Walka Parke vs Kasjo może odbyć się w Polsce.

Przypomnijmy, że Irlandczyk ma cały czas aktywny kontrakt z KSW.

Galę FAME MMA 10 obstawisz tutaj:

Walką wieczorem gali, która odbędzie się 15 maja będzie starcie gwiazdy FAME MMA Kasjusza Życińskiego, z byłym zawodnikiem UFC Normanem Parke. Pomiędzy fighterami od dłuższego czasu trwa konflikt w mediach społecznościowych, którzy zostanie rozstrzygnięty na ringu. 

Co ciekawe, pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej i jest zakontraktowany na 5 rund. W stawce jako bonus znajduje się kilogramowa sztabka złota oraz „pas króla”, który jakiś czas temu został stworzony na zamówienie Życińskiego.

Dla zawodnika z Irlandii Północnej będzie to już 38 pojedynek w karierze. W przeszłości walczył m.in. w UFC, a w KSW bił się w starciach, których stawką był mistrzowski pas wagi lekkiej. Norman Parke walczył m.in. z Mateuszem Gamrotem, Borysem Mańkowskim, czy Marcinem Wrzoskiem.

Sprawdź!  (VIDEO) Murański po przegranej z Arkadiuszem Tańculą! "Plułem krwią i się śmiałem do niego! Ja tą walkę wygrałem"

Życiński ma spore doświadczenie, ponieważ w boksie amatorskim walczył ponad 70 razy! Zawodnik KSW, Gracjan Szadziński, który również ma za sobą ponad 100 amatorskich walk skomentował ostatnio, że Życiński ma szansę na wygranie z Normanem Parke. – „Nie każdy może się ze mną zgodzić, ale Kasjo pomimo tego, że zabrał go melanż ma doświadczenie w boksie amatorskim. A boks amatorski jest zupełnie inny niż boks w MMA, więc jakieś szanse wygrać ma

Również o walce wieczoru FAME MMA 10 wypowiedział się Marcin Różalski, który skomentował, że Życiński ma szansę z Normanem.

Galę FAME MMA wytypujesz tylko i wyłącznie u oficjalnego sponsora firmy Betclic – tutaj.

Kursy na walkę Don Kasjo vs Norman Parke

Wygrana Don Kasjo – 1.84
Wygrana Normana Parke  1.80

Galę FAME MMA 10 obstawisz tutaj – rejestrując się teraz otrzymasz ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 550 zł.

OTWÓRZ KONTO – TUTAJ

GDZIE OGLĄDAĆ?

Galę Fame MMA 10 obejrzymy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV w cenie 23,99 zł. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali.

Sprawdź!  "Znacie mój numer" - Marcin Wrzosek chętny na walkę z Normanem Parkiem w boksie na Fame MMA

Dostęp PPV wykupisz – TUTAJ.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *