FAME MMA

Szpilka nie ma wątpliwości! Typuje walkę wieczoru FAME 17: „To nie jest gość z pierwszej łapanki. Liczę, że skopie mu du*ę!”

Artur Szpilka zabrał głos w sprawie main eventu gali FAME 17, w którym Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem.

Kolejna gala największej freakowej federacji w Polsce odbędzie się już 3 lutego. Na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących zestawień, w tym m.in. pojedynek włodarzy pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem i „Boxdelem”, starcie Piotra Szeligi z Marcinem Wrzoskiem, czy też wspomniana walka gwiazdy FAME z niepokonanym pięściarzem.

-> KLIKNIJ W BANER I KUP PPV NA FAME MMA 17! <-

Szpilka typuje walkę wieczoru FAME 17

O typ na main event w ostatnim wywiadzie dla Super Expressu zapytany został Artur Szpilka, który także ma na swoim koncie pojedynek we freak fightach. Podobnie jak inni pięściarze spodziewa się pewnego zwycięstwa „Szczurka”. Ten jednak nie ma łatwego zadania, gdyż po raz pierwszy zawalczy w formule MMA z rywalem, który ma lepsze warunki fizyczne.

Wcześniej już m.in. Krzysztof Głowacki oraz Krzysztof Włodarczyk typowali łatwe zwycięstwo Łaszczyka. Teraz do tego grona dołączył także „Szpila”, który stwierdził:

Sprawdź!  Marcin Bandel wyklucza walkę we freak fightach. Mocno komentuje słowa Jóźwiaka! "Moja gala by była przed hotelem" (VIDEO)

– Łaszczyk wygra z Ferrarim i to bez większego problemu. Co prawda to jest jego debiut w MMA, a Ferrari już się w tej formule bił, ale Łaszczyk to nie jest gościu z pierwszej łapanki. Na pewno ta waga będzie robić różnicę, ale oczywiście kibicuję bardzo mocno Łaszczykowi i liczę, że skopie mu du**!

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.