FAME MMA

Amadeusz „Ferrari” zapowiada powrót. Chce walki w klatce rzymskiej albo 2vs2 z Murańskimi! „Po pierwsze chciałbym głośnych nazwisk. Mógłbym zawalczyć z…”

Amadeusz Roślik, czyli jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników organizacji FAME ogłasza swój powrót. „Władca Piekieł” jest gotowy na pojedynki, które wzbudzą duże emocje.

Walki „Ferrariego” zawsze przyciągają dużą liczbę kibiców. Jego aktualny rekord to trzy zwycięstwa i trzy porażki w formule MMA. Roślik zawsze dostarcza wiele tak zwanych „dymów”.

Jest także autorem brutalnego soccer kicka na Adrianie Polańskim. Nagranie z tamtego nokautu było hitem Internetu i dotarło nawet do zawodników UFC.

W ostatnim pojedynku „Ferrari” na gali FAME 11 zmierzył się raperem „Filipkiem”, co ciekawe, założył się z „Boxdelem” o to, że jeśli znokautuje swojego przeciwnika w pierwszej rundzie, to wygra 100 tysięcy złotych. Roślik był bliski wygranej w pierwszej odsłonie, jednak raper popisał się dużą wytrzymałością i przetrwał lawinę ciosów.

Teraz „Ferrari” po dłuższej przerwie zapowiada powrót, jest głodny walki i adrenaliny, która im towarzyszy – Chcę rzymskiej klatki, żądam rozlewu krwi, „Władca Piekieł” wraca! Idę po wasze głowy, chcę tylko głośnych nazwisk – powiedział w nagranie na swoim kanale „Władca Piekieł”.

Sprawdź!  Piotr Szeliga w ostrych słowach odpowiada na wyzwanie Araba! "Aż mnie zmroziło z wkur**enia. Robisz cyrk z tragedii"

Wielu kibiców chciałoby zobaczyć rozstrzygnięcie trylogii Roślik vs Polański. Taka walka miała miejsce już dwa raz. Pierwsza zakończyła się decyzją, jednak według wielu był ona kontrowersyjna i powinien wygrać „Ferrari”. W kolejnym starciu Roślik został zdyskwalifikowany po tym, jak znokautował rywala nielegalnym kopnięciem w głowę.

Teraz w odpowiedzi dla kibiców freak fighter oświadczył, że chciałby zawalczyć w klatce rzymskiej, która po raz pierwszy zobaczyliśmy na gali FAME 12 w walce Tańcula vs Murański. „Ferrari” jest gotowy po raz kolejny zmierzyć się z „Polakiem”.

– Brakuje mi tej adrenaliny, widzę, że wszyscy się biją, co tydzień inna gala. Jacek Murański co odwalił w rzymskiej klatce, też chciałbym w takiej zawalczyć. Dużo się mówi o mojej trylogii z Polakiem. Jeśli do takiej walki by doszło, to najchętniej w rzymskiej klatce, jednak nie koniecznie, bo jakieś zasady chcą wprowadzić, no limit.

Wiem, że ludzie będą naciskać na walkę z Polakiem, Mówiłem w wywiadach, że nie dam mu walki, ale skoro tak bardzo tego chcecie, to mogę to rozważyć – przyznał „Ferrari”, po czym dodał, że chciałby również zmierzyć się z Murańskimi Po pierwsze chciałbym głośnych nazwisk. Mógłbym zawalczyć z Murańskimi. Można nawet przekminić coś dwóch na dwóch.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Norman Parke zdradził, ile KSW dostało od FAME za walkę z Mańkowskim i Don Kasjo! "Karma wróci. Powiedziałem i tak zrobię, koniec z tym gównem na dobre"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *