UFC

Alex Pereira w mocnych słowach odpowiada Krzysztofowi Jotko! „Pozbawiony jakiegokolwiek wyrazu. Gdybym miał jego styl, szukałbym pracy w cyrku”

Alex Pereira w ostrych słowach odpowiedział Krzysztofowi Jotko. Brazylijczyk stwierdził, że nie chce walczyć z tak nudnym rywalem.

Alexsandro Pereira to kick-boxer, który ma na swoim koncie tytuły organizacji GLORY w kategorii średniej i półciężkiej. Fighter jest znany z potężnego uderzeni i zasłynął jako jedyny zawodnik, który znokautował Israela Adesanyę w czasach, gdy Nigeryjczyk również walczył w kick-boxingu.

„Poatan” rozpoczął przygodę z MMA od porażki jeszcze w 2015 roku. W kolejnym roku wygrał dwie walki przed czasem, po czym zrobił sobie długą przerwę. Powrócił dopiero w 2020 roku, a tego listopada zadebiutował w UFC.

Aktualny bilans Pereiry to 4 zwycięstwa przez nokaut i jedna porażka. W ostatniej walce zmierzył się z Andreasem Michailidisem, którego posłał na deski latającym kolanem i w drugiej odsłonie zwyciężył swój debiut w największej organizacji MMA na świecie.

Fighter do klatki powróci w marcu i zmierzy się z Bruno Silvą. Co ciekawe, mocno nie spodobało się to Krzysztofowi Jotko, który oskarżył Brazylijczyka o to, że wystraszył się walki.

Patrzcie na tego klauna! Zgodziłem się na walkę 12 lutego! A ty uciekasz przerażony, walcząc z kimś innym, bo boisz się zapasów. Dlaczego się boisz? -napisał na Twitterze.

Sprawdź!  Dana White o problemach zdrowotnych McGregora: "Dostał pozwolenie od komisji sportowej, ale tego nie zrobił. Od lat cierpi na..."

Teraz polski zawodnik otrzymał odpowiedź od Brazylijczyka, który nie szczędził ostrych słów i za pośrednictwem social mediów skrytykował styl, w jakim walczy Jotko.

– [Transkrypcja lowking.pl] Nigdy o gościu nie słyszałem, ale mówił mi o nim mój menadżer i doszliśmy do wniosku, że to rywal pozbawiony jakiegokolwiek wyrazu i kompletnie nieciekawy. Dlaczego miałbym walczyć z gościem, który daje wyłącznie nudne walki?

– Weteran z prawie 30 walkami, który nawet nie jest w rankingu?! Będziesz się garnął do walki ze mną cały czas. Chcę przeciwnika, który daje widowisko, jak ja. Nie chcę przytulającej się panienki, bo już mam żonę.

– A pomimo tego nadal bez żadnego szacunku nazywa mnie klaunem? Gdybym miał jego styl walki, już zacząłbym szukać innej roboty… Może w cyrku.

Źródło: lowking.pl

Sprawdź!  Gamrot potrzebuje kilku wygranych do walki o pas? Polak skomentował słowa szefa UFC!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.