FAME MMA

Alan wyjaśnia, dlaczego nie walczy z Pasternakiem na FAME 18: „Flegmatyk musi zacząć się wyrażać”

Ku zaskoczeniu wielu kibiców Fame MMA ogłosiło na wczorajszej konferencji, że występ w Łodzi zaliczy Alan Kwieciński. Jeszcze większym zdziwieniem okazał być się jego przeciwnik.

Tym okazał się być Tomasz Gromadzki, znany szerszej publiczności jako „ZADYMA”. Jest on pięściarzem i kick bokserem oraz uznawany jest za czołowego bijoka w GROMDZIE, gdzie w 6 pojedynkach tylko raz uznać musiał wyższość przeciwnika. Teraz zadebiutuje na gali Fame MMA 18 w mieszanych sztukach walki przeciwko „Alanikowi”.

Alan ponownie wbija szpilę w Pasternaka!

Między panami od dłuższego czasu panuje niemały konflikt, który ujście znajdzie w oktagonie. Kibice spodziewali się jednak, że Kwieciński spotka się z innym debiutantem, Michałem Pasternakiem. Popularny „Wampir” na zasadach K-1 zmierzy się z Piotrem Szeligą, co również będzie miało miejsce na Fame MMA 18.

Alan zabrał głoś po ogłoszeniu walki z „Zadymą” i przy okazji po raz kolejny wbił szpilkę w podopiecznego Mirosława Oknińskiego.

Już się przyzwyczaiłem że dostaje walki Last Minute. Ale ja się nje boje bić wiecie o Tym. Tomek napewno będzie wymagający ale o to chodzi. Dlaczego z Tomkiem dlatego że jakoś się zachowuje. Fakt, nie rozumiałem za bardzo co mówi ale … mam wyjść dać Wam dobra walkę dla oka a nie rozmawiać.

Dlaczego sie nie bije z Flegmatykiem Pasternakiem , bo nie bo musi zacząć sie wyrażać. Pamiętajcie ze ja pierwszy nie zaczynam tylko odpowiadam. Mocno trzymajcie kciuki a ja obiecuje dać Wam to na co czekacie !!! [pisownia oryginalna]

Sprawdź!  Marcoń wyjaśnił sytuację sprzed studia: "Wyszedł z setką w ręce. Nawet nie wiem, co do mnie mówił"

Kursy bukmacherskie na walkę „Zadyma” vs Alan Kwieciński

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.