FAME MMA

Alan Kwieciński na dopingu będzie ciężko nokautował? Zdradził, ile waży i z jaką siłą uderza: „Tak mocno biłem, że tarcze spadały”

Już w tę sobotę ponownie w akcji zobaczymy Alana Kwiecińskiego, który tym razem ma wejść do klatki jako odmieniony zawodnik.

„Alanik”  ma za sobą serię trzech porażek. Najpierw przegrał z Denisem Załęckim, następnie z Mateusz Murańskim i w ostatnim starciu z Dawidem Załęckim. We wszystkich pojedynkach rywale mieli jednak co najmniej 10 kilogramów przewagi. 

Alan Kwieciński o swojej sile 

Po porażkach z większymi rywalami Kwieciński postanowił przybrać na masie i skorzystać z dopingu. Jak sam przyznał m.in. w wywiadzie dla illegal TV, stosuje testosteron – Teścika sobie podkuwam. Wcześniej brałem długi, ale zaczęło podlewać mnie wodą i wszedłem na krótki. Nigdy nic nie brałem, a musiałem. Mało czasu jest, gdybym więcej czasu miał na „Bandurę”, to bym się przygotował inaczej, ale mam 1,5 miesiąca.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl po konferencji przed galą FAME 16 zdradził, że waży 10 kilogramów więcej, niż przed ostatnią walką z Dawidem Załęckim:

Pozdrawiam Danielka, który mi to wszystko rozpisał, to też jego zasługa. Parę tygodni się przyzywczajałem do tej wagi, żeby to dotlenić i tak dalej, ale już wszedłem na poziom, że nie sprawa mi to trudności – następnie przyznał, że waży około 93 kg i dodał – Ja pierwszy raz przekroczyłem dziewiątkę pierwszy raz.

Przyznał również, że jest bardziej pewny siebie i uderz z naprawdę dużą siłą:

Sprawdź!  Walka w USA coraz bliżej? Ferrari odpalony na rywala!

– Poszedłem z wagą, uwierzyłem bardziej w siebie. Wierzę, że mam mocny cios, bo Kamil nie raz nie był w stanie tarcz przytrzymać, bo tak mocno biłem, że tarcze spadały. Przez pasy, tą tarczę na brzuch, siadał na kolana.

Wiele wskazuje na to, że Alan prawdopodobnie szykuje się też do rewanżu z Denisem Załęckim. Jak sam wielokrotnie podkreślał, teraz chciałby zmierzyć się z nim w formule MMA:

Kursy bukmacherskie na walkę „Bandura” vs Alan Kwieciński

Galę FAME 16 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Obstaw FAME MMA 16 bez ryzyka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.