PRIME SHOW MMA

Alan chce ukarać Murańskiego, ale ten odmówił starcia! Boi się walczyć z Kwiecińskim? „Pała Murańska, szmata bez zasad”

Mateusz Murański unika konfrontacji z Alanem Kwiecińskim? Kasjusz Życiński zdradził, że freak fighter dostał ofertę walki, jednak jej nie przyjął.

Pomiędzy „Murańskim” i Alanem od pewnego czasu jest mocny konflikt. Podczas konferencji Prime Show MMA doszło do ich konfrontacji, a Kwieciński ruszył w kierunku Murańskiego. Następnie wyjaśnił, że Mateusz miał obrażać jego siostrę.

Po ostatniej walce z Denisem Załęckim ogłosił także, że w kolejnym pojedynku zamierza ukarać Mateusza, o którym wypowiedział się w bardzo ostrych słowach:

– Chcę się bić z Kasjuszem, chcę się bić z Ferrarim i na pierwszym miejscu z tą pałą Murańską, szmatą bez zasad. Kolejna szmata bez zasad. Szmata Murańska… powiedziałem, że będę dążył do tego pojedynku, a wtedy go tak skaram, że szok. Nawyzywał mnie, nawyzywał mi siostrę. Może wjechać na mnie, ale jak wjeżdża mi na rodzinę, to ni ch*ja mu nie podaruję. Ja miałem tylko spinę z nim i z jego ojcem. Ja na mamę mu nie wjeżdżałem.

Murański kolejny pojedynek stoczy na gali Prime Show MMA i jak się okazało, zawalczy z Kasjuszem Życińskim. Nikt nie spodziewał się takiego zestawienia, zwłaszcza, że dopiero co „Don Kasjo” oświadczył, iż na razie nie ma szansy na jego powrót do walk.

Sprawdź!  (VIDEO) Tak wygląda Alan na testosteronie! Prezentuje swoją formę przed FAME 16! Zobaczymy ciężki nokaut?

Teraz w wywiadzie dla kanału Koloseum Życiński zdradził, że „Muran” odmówił walki z wieloma zawodnikami. Między innymi proponowano starcie z Alanem Kwiecińskim, jednak nie przyjął takiego pojedynku.

– To była spontaniczna decyzja, wiadomo, że teraz inne rzeczy docierają do mnie, czy to była dobra decyzja, czy nie. Dałem się trochę sprowokować Mateuszowi. Odmawiał nam wielu rywali na pewno nasz face-to-face będzie przed walką, na pewno poruszę wiele rzeczy, zapytam, dlaczego tego i tego odmawiał. (…) „Tarzana” odmówił, odmówił Alana Kwiecińskiego i jeszcze kilku innych zawodników, ale to poruszę więc na naszym face-to-face.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.