PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Mateusz Murański prezentuje swoje umiejętności przed pierwszą walką bokserską na Prime Show MMA

Już dzisiaj odbędzie się pierwsza edycja nowej na polskim rynku gali Prime Show MMA. Do klatki powrócą jedyni z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce Mateusz Murański i Kasjusz Życiński.

Przez długi czas nie było wiadomo, z kim „Muran” zmierzy się na gali Prime Show MMA. Jak wiadomo, odrzucił wielu przeciwników i ostatecznie niecałe trzy tygodnie przed wydarzeniem do karty walk dodano jego pojedynek z „Don Kasjo”.

Walka odbędzie się na zasadach bokserskich, a więc ogromną przewagę zyskuje Kasjusz. Jego rywal jest jednak w ciągłym treningu, natomiast „Don Kasjo”, który aktualnie pełni rolę twarzy organizacji, nie miał czasu na przygotowania. Zaledwie kilka razy pojawił się na sali treningowej.

Murański jest największym underdogiem na karcie walk, jednak być może będzie szukał swojej szansy na zwycięstwo przed czasem. Tym razem zawodnicy zawalczą w mniejszych rękawicach, niż miało to miejsce w przypadku starcia „Don Kasjo” z Normanem Parke czy Marcinem Wrzoskiem.

Na wczorajszym media treningu Mateusz Murański miał okazję zaprezentować swoje umiejętności przed nadchodzącym pojedynkiem. Poniżej możesz znaleźć nagranie z wczorajszego wydarzenia:

Sprawdź!  (VIDEO) Murański ostro o Alanie po konferencji: "Ten kundel sam się upokarza. Wszędzie gdzie idzie, tam jest bity"

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – PRIME SHOW MMA

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.