FAME MMA

Radzikowski zapowiada kolejną walkę! Zdradził, kiedy powróci do klatki

Krzysztof Radzikowski zamierza kontynuować swoją przygodę ze sportami walki. Zdradził, kiedy prawdopodobnie powróci do klatki.

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich strongmanów zadebiutował w formule MMA na gali FAME 12. Specjalnie na potrzeby walki „Radzik” zrzucił ponad 30 kilogramów, a do pojedynku przygotowywał się w poznańskim klubie Ankos MMA.

Jego rywalem w pierwszej walce był Piotr „Bestia” Piechowiak. Dla Radzikowskiego było to spore wyzwanie, gdyż nie miał żadnego doświadczenia w klatce i nie wiedział, co go czeka. Natomiast jego rywal wyszedł do walki z bilansem dwóch zwycięstw. Pokonał wcześniej Marcina Najmana i Piotra Szeligę.

Debiut „Radzikowskiego” w formule MMA cieszył się dużym zainteresowaniem. Wielu kibiców było ciekawych, jak strongman poradzi sobie w nowej dyscyplinie. Duża część typowała, że walka zakończy się przed czasem, ponieważ w klatce zmierzyło się dwóch bardzo silnych zawodników.

Pojedynek jednak rozegrał się na pełnym dystansie trzech rund i o wyniku decydowali sędziowie, którzy jednogłośnie wskazali zwycięstwo bardziej doświadczonego Piotra Piehowiaka.

Teraz w wywiadzie dla kanału Real Pharm Radzikowski zdradził, że powróci do klatki prawdopodobnie już na kolejnej gali FAME 14:

Sprawdź!  Mocna odpowiedź Ferrariego na słowa Adamka! "Po Leszczyku to właśnie Adamek pcha się w gips"

– No 13 jest w marcu już ogłoszona, to ja prawdopodobnie następna gala. Nie wiem kiedy. Nie wiem jeszcze kiedy… ciężko mi powiedzieć, nikt jeszcze tego nie ogłosił. Teraz tak mam 128 kg, ale taką wagę zostawiam. Wyglądałem jak śmierć na chorągwi, także zostawiam to, co jest teraz.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.